Steam Steam'de Satın Alma İşlemi Tamamlanmıyor

İmamic

Centipat
Yer
düzce
Arkadaşlar Steam'de ETS 2 alacaktım sepete ekledim satın ala basdım kart bilgilerini doldurdum. Sonra üstte sarı yazıyla "ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi." yazıyor. Ne yapmam gerek yardım eder misiniz?

İsmini vermeyeyim bir banka oyun fiyatlarının yükselişinden haberdar olmadığı için güncel fiyatlarla oyun alımlarını güvenlik amaçlı engelliyor. Komik fakat malesef...
Bahsettiğim sayılar dört hanelidir. Böyle bir durum içerisinde de kalmış olabilirsiniz. @452695 arkadaşımızın bahsettiği gibi bir durum söz konusu değilse bankanızı arayarak bu durumun sebebini araştırmanız en doğrusu olacaktır.

Sevgiler.

Arkadaşlar Steam'de ETS 2 alacaktım sepete ekledim satın ala bastım kart bilgilerini doldurdum. Sonra üstte sarı yazıyla "ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi." yazıyor. Ne yapmam gerek yardım eder misiniz?

Oyun fiyatı yüksek olduğu için belki bankanız engelliyordur. Belki limitiniz yetersizdir. Belki yeterli bakiyeniz yoktur. Belki online alışverişe kapalıdır.

Düşük ihtimal ama bakiyenizi kontrol edin. Eğer bakiyeniz varsa önce bankanız sonra Steam destek ekibi ile iletişime geçin.

Merhaba,

Benim de seninle aynı sorunu yaşamaktayım, bu sorun kartın sadece 3D Secure olan yerlerde alışverişte geçtiği.
Ben şöyle çözüm buldum, Steam cüzdan kodu satın alıyorum sitelerden. Adını vermeyeyim Google'a Steam cüzdan satın al yazarsan karşına çıkacaktır.

Bu sorunun çözümü ininal kullanıyorsan şoktan yeni ininal Kart al ona aktar parayı ya da Steam cüzdan kodu al ikisinden biri Papara kullanıyorsan sanal kart açıp deneyebilirsin yani kart taktikleri işe yaramazsa tek çare cüzdan kodu almak.

Geri
Yukarı