Steam'de SSD HDD'den daha yavaş

BurakKKKKK

Hectopat
Daha fazla  
Depolama alanı ayrılıyor kısmında aynı oyun için SSD'm HDD'me göre çok daha yavaş kalıyor SSD'de bir sorun mu var diyecek olursanız;

1577295070400.png

Eğer Windows 8.1 kullanıyorsanız James Donkey ssd'lerde dengesiz ve yavaş hızlar görebilirsiniz. Bends 480GB olan versiyon var. Önceden 8.1'de kullanıyordum dosya aktarımı yaparken grafikte tepeler oluşuyordu, hız 5mb/s lere düşüyor çok nadir yükseliyordu. Windows 10'a geçiş yaptım şu an öyle bir problem yok. Anladığım kadarıyla ya Windows 8.1 ile tam uyumluluk sağlamıyor veya da güncel bir 8.1 kullanmak lazım.

Eğer Windows 8.1 kullanıyorsanız James Donkey ssd'lerde dengesiz ve yavaş hızlar görebilirsiniz. Bends 480GB olan versiyon var. Önceden 8.1'de kullanıyordum dosya aktarımı yaparken grafikte tepeler oluşuyordu, hız 5mb/s lere düşüyor çok nadir yükseliyordu. Windows 10'a geçiş yaptım şu an öyle bir problem yok. Anladığım kadarıyla ya Windows 8.1 ile tam uyumluluk sağlamıyor veya da güncel bir 8.1 kullanmak lazım.
Windows 10 Pro kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı