Steam'de uygun fiyata oyun alınabilir mi?

İndirimler güzelmiş bu arada kaçırma bence.

Para yok ki hocam. Biraz biriksin.

Google'a istediğin oyunun adını yazıp Steam key satın al diyerek aratırsan bazı sitelerden sonuç çıkabiliyor zamanında Steam'deki fiyatın yarı fiyatına Spider-Man Remastered satın almıştım onun haricinde eğer oyunun Steam Key'ini satan bir yer yok ise Papara cashback ile Steam üzerinden alabilirsin.

Hocam 21 dolara Detroit fazla onun dışında fena değil Steam dolars geçtikten sonra hiç oyun almadım fiyatlardan.

ETS indirimi bence çok mantıklı şu an. Diğerleri eski fiyatlara göre pahalı tabii.

Bir oyunu almadan önce Epic Games'deki fiyatına da bakmayı unutma eğer varsa. Ucuz olan yerden almanı öneririm bu arada Steam'deki indirimler gayet iyi.

İndie olarak indiegaladan dredge öneririm bu arada 145 TL 4.5 dolar falan.

Detroit Epic'te 142 lira.

Assassin's Creed oyunları için Voidu ya da Epic indirimlerini bekleyebilirsin. Detroit Epic'te daha ucuz, yılbaşında yine kupon verirlerse daha ucuza alırsın.

Detroit şu anda Epic Games'te 142 TL oradan almanı tavsiye ederim.

Öncelikle hangisini almalıyım?

Google'a istediğin oyunun adını yazıp Steam key satın al diyerek aratırsan bazı sitelerden sonuç çıkabiliyor zamanında Steam'deki fiyatın yarı fiyatına Spider-Man Remastered satın almıştım onun haricinde eğer oyunun Steam Key'ini satan bir yer yok ise Papara cashback ile Steam üzerinden alabilirsin.

Papara'nın cashbacklerine baktım. Açıkçası Tosla daha iyi, 250 TL harcamaya 25 TL veriyor Papara, ben Tosla'dan 50 TL almıştım.

Geri
Yukarı