Steam'de ve Origin'de kullanmak için Nick Önerisi

Windst

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar! Sizlerden Steam'de, Origin'de kullanmak için nickname tavsiyesi isteyeceğim :) Ben 1 yıl öncesinde StormLordRS diye bir nick kullanıyordum. Fakat Steam'de falan bir sürü StormLord isimli insan vardı.. Hem de bir sürü... Ben de kendi kendime dedim : ''Benim kullanacağım nickname'i kimse kullanmasın''. Duyulduğunda kulağa hoş gelirse güzel olur ve ingilizce olsun. Tavsiyelerinizi bekliyorum :)

Not : Nick ''Storm'' kelimesi ile başlayıp 2 kelime olursa sevinirim. Örneğin : StormLord. Storm ile başlıyor ve 2 kelime.

Bence en iyisi kendi adını kullanmak. Ama ben farklı bir şeyler istiyorum diyorsan biraz özgün olup başkalarından almamalısın. Yoksa aynı ismi defalarca görürsün.

Aslında doğru söylüyorsun (n) Ben StormEclipse diye bir isim bulmuştum. Hoşuma gitti fakat hem Steam'de hem de Origin'de başka birisi almıştı ismi.

Ben Arkhe kullanıcı adını kullanıyorum. Apeiron'u ise Vikipedi'de tam anlamını araştırırken görmüştüm. Kardeşim kullanıyordu ancak o da pek alışmadı. Anlamı ise sonsuzluk falan filan.

apei.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı