Steam'de yazı ve resimler yüklenmiyor

ardayzr

Kilopat
Yer
One With the Force
Daha fazla  
Meslek
Metalurji ve Malzeme Mühendisi
İyi günler,
Bu sorun birkaç gündür başıma geliyor yardımcı olursanız sevinirim Steam aşağıda ki gibi gözüküyor çözümü var mıdır?
(Not: İnternet bağlantım da bir sorun yok.)

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

Ekran Alıntısı3.PNG

Ekran Alıntısı4.PNG

Arama kısmına İnternet Seçenekleri yazıp veya Denetim Masası > İnternet Seçenekleri kısmına girip Gelişmiş sekmesinden sıfırla diyip bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra tekrar kontrol edermisiniz.

Arama kısmına İnternet Seçenekleri yazıp veya Denetim Masası > İnternet Seçenekleri kısmına girip Gelişmiş sekmesinden sıfırla diyip bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra tekrar kontrol edermisiniz.
Internet Explorer'ı sıfırlamak nasıl çözecek ki ? Hiç kullanmıyorum zaten.

Internet Explorer'ı sıfırlamak nasıl çözecek ki ? Hiç kullanmıyorum zaten.
Birçok uygulama arayüzü internet explorer altapısını mı desem sisteminimi desem nasıl anlatayım bilemedim onu kullanıyor. Sıfırlayarak düzeltilebiliyor. Denemenizden zarar gelmez bir deneyin.

Arkadaşların söylediği gibi bir dene. Eğer çözülmez ise Steam'dan kaynaklıdır. Çünkü şu sıralar Steam da bakım oluyor devamlı ve bazı insanlar yüklediği çizim'i kaldıramıyor. Bende olduğu gibi. Bende de Artwork de sıkıntı var. İki çizim yükledim, birini 3 gün sonra kaldırabildim. Diğeri ise hala duruyor. Steam dan kaynaklı bir problem.

Sağ altta saatin yanında bulunan steam simgesine sağ tıklayıp ;

> ayarlar > İndirmeler > İndirme önbelleğini temizle

ardından yine aynı ayarlar sekmesinde > İnternet Tarayıcısı > İnternet Tarayıcısının Önbelleğini sil ve Bütün tarayıcı çerezlerini sil diyip bilgisayarını yeniden başlattıktan sonra tekrar kontrol eder misiniz.

Güncelleme;

Steam ayarlardan tarayıcı önbelleğini silince düzeldi ama internetten okuduğum kadarı ile bu geçici bir çözüm deniyor eğer tekrar ortaya çıkarsa buraya yazacağım.

Geri
Yukarı