Steam'deki CoD'u Blizzard'a bağlamak

Atakan D.

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 gün önce 164 kağıt verip Steam'den Call of Duty Modern Warfare Remastered satın aldım. Oyunu sırf 4 kişi arkadaşlarla co op girebilmek için almıştım. Yükledikten sonra ne Singleplayer menüsünde ne de Multiplayer menüsünde co Op'a dair bir yer bulabildim. Sadece arcade modu var, o da hikaye bitince açılıyordu fakat demek istediğim arcade değil.
Acaba oyunu Battle.net'ten etkinleştirebilir miyim? Bir ara Warzone oynuyordum, birkaç kere MW Remastered ücretsiz oynayabildim Warzone'da. Bu Survival modu sanırım Battle.net'teki MW Remastered'da bulunuyor. Fakat anladığım kadarıyla oyunu Blizzard'dan satın almam gerekiyor, o kadar araştırmıştım internettten... Şu an Steam'e 3. kere ticket atıyorum iade için... Multiplayer'da da oyuncu sayısı çok az. 164 lira çöpe gitti sanırım.
Bahsettiğim co op modu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 2019 ile Remastered aynı oyun değil mi ya... Oynanış sürem 4 saat fakat iade politikasında 14 gün olayı da var bunu söylerek bir ticket daha attım (çünkü daha 2 gün önce aldım oyunu), demin yine olumsuz cevap geldi. Başka yapabileceğim bir şey yok sanırım...

Arkadaşlar 2019 ile Remastered aynı oyun değil mi ya... Oynanış sürem 4 saat fakat iade politikasında 14 gün olayı da var bunu söylerek bir ticket daha attım (çünkü daha 2 gün önce aldım oyunu), demin yine olumsuz cevap geldi. Başka yapabileceğim bir şey yok sanırım...

MW19'u almanız gerek. Neyse aldığınız oyun da mükemmeldir.

Hocam araştırmadınız mı? Umarım iade kabul olur.

Hocam 5 saatlik oyun iade ettim. Deneyin şansınızı ama o oyun da fena değildir :)

Hocam 5 saatlik oyun iade ettim. Deneyin şansınızı ama o oyun da fena değildir :)
Hakkaten mi? Benimki 4 saat fakat 4 kere ticket attım olumsuz döndüler. O zaman iade edilene kadar atacağım. Sebebi seçerken hangisini seçsem? "Yanlışlıkla aldım" diye göndermiştim en son.

Hocam araştırmadınız mı? Umarım iade kabul olur.
Çok araştırmıştım fakat Battle.net'teki CoD hiç aklıma gelmemişti... Modern Warfare 3'teki co-op'a 4 kişi girebilseydik keşke..
MW19'u almanız gerek. Neyse aldığınız oyun da mükemmeldir.
Valla Remastered'i aldım, 2 saati menüde ayar yapmakla geçti. Multiplayer'da haritalara giriyorum her ilk girişimde ilk 20-25 saniye FPS dropları yaşanıyor. Kartım RX 580.
6. kere iade talebinde bulundum. Yok usta kabul etmiyorlar. Yine deneyeceğim şansımı. Başka çözüm yolu var mıdır?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı