Steam'deki durmak bitmeyen zamlar

Şahsen Harry Potter serisini seven biri olarak bende almak isterdim ama çoğu yayıncı hemen almayın bir oyuna bakalım gibisinden çok konuştu. Bir Cyberpunk 2077 vakası daha çıkmasın diyerekten oyuna ilişmiyorum :D
IGN bile oyunun güzel olduğunu söyledi. Bence terslik olmaz. Erken erişim oynayanların hepsi sabırsızlıkla oyunun çıkmasını beklediklerini söylediler. Genel yorumlar çok olumlu. Umarım güzel olur. Ben de HP fanı olduğum için ve uzun zaman sonra sonunda değişik bir oyun geldiği için aldım :)

Oyun şirketlerinde iyi bilemeyiz tabii ki ama fiyatların böyle fazla olması satışları düşürmez mi? Yoksa bu zamlar bir tek TL mağdurlarına mı yansıyor?

Son indirimde AoE serisi almıştım iyi oldu iyi vallaha üzerdi.
Sizin adınıza sevindim kendi adıma çok üzgünüm maalesef :)

14 liraya alınan HOI4 340 TL olmus.

Şansıma zam haberini görür görmez Gamebillet'ten oyunun 2 tane DLC'sini 16-17 liradan alabildim. 1 saat önce acaba halen satış var mı diye baktım ne Cities Skylines'ın ne HOI4'ün DLC satışları yok. Ancak oyun satışları var. HOI4 65 Cities Skylines 55TL.

Oyun şirketlerinde iyi bilemeyiz tabii ki ama fiyatların böyle fazla olması satışları düşürmez mi? Yoksa bu zamlar bir tek TL mağdurlarına mı yansıyor?

15 TL'ye Witcher 3'ü yarın bir gün alırım diyen milletiz. Almak isteyen indirimleri bekleyip yine alır. Satışların düşüşünü de bu yapılan zamlar ile satın alanlarla telafi ederler.

Son düzenleme:
Oyun şirketlerinde iyi bilemeyiz tabii ki ama fiyatların böyle fazla olması satışları düşürmez mi?
Bunları bütün satış rakamlarına vs bakarak hesaplıyorlar büyük bir özenle. Sadece Türkiye olsa çok sorun değildi ancak bizim mağazamız aşırı ucuz olunca bir süre sonra dünya genelinde “Türkiye mağazasından hesap açıp oyun alırız o zaman” gibi bir yaklaşım oluştu. Hepsini hesaba katıp düşününce demek ki artık zam yapmak durumunda kaldılar.

O tarz lisans sebebiyle satılmayan oyunların keyi G2A ve Kinguin gibi yerlerde bulunuyor ama 1000 dolara bile satan olduğu için korsandan başka şansınız yok gibi. Ha çok istiyorsanız buyurun G2A'da 35 euro(724TL).

Pü onu da kaçırdık.

Varsa bana da söyleyin çok güzel ve oynamak istediğim bir oyundu.

35 euroya varmış.

O tarz lisans sebebiyle satılmayan oyunların keyi G2A ve Kinguin gibi yerlerde bulunuyor ama 1000 dolara bile satan olduğu için korsandan başka şansınız yok gibi. Ha çok istiyorsanız buyurun G2A'da 35 euro(724TL).

Hocam hiç hellish quart key var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı