Steam'deki EA hesabının e-posta adresi nasıl bulunur?

Vanguard34

Femtopat
Daha fazla  
EA FC 24 web App e giricekdim EA hesabı istiyor bende Steam'de yıllar önce girmişim hesabı hatırlamıyorum belki kapatılmış bir mailimde ile olabilir hesap.
Ne yapmam gerekir hesabı bulmam için değiştirme şansım falan var mı?

Email senin kimliğin olduğu için zor. Onu bulman gerek. Şifremi unuttum deyip aklındaki emailleri deneyip onay aldığın email adreslerini kontrol edebilirsin. Bir de EA FC'yi şu an webapp de açmak için FİFA 23 oyununu bu hesabında oynamış olman gerek. Önceki yılı oynayan hesaplara oyun çıkmadan giriş izni veriyor oyunu almasan da bir süre.

Email senin kimliğin olduğu için zor. Onu bulman gerek. Şifremi unuttum deyip aklındaki emailleri deneyip onay aldığın email adreslerini kontrol edebilirsin. Bir de EA FC'yi şu an webapp de açmak için FIFA 23 oyununu bu hesabında oynamış olman gerek. Önceki yılı oynayan hesaplara oyun çıkmadan giriş izni veriyor oyunu almasan da bir süre.

Bazı maillerimi kapattım kapattığım maillerimden biri galiba FIFA 23e sahibim zaten

Evet kapattığım bir maile bağlı hesap ama kapattım o hesabı. Kapattığım hesaba geri girmemin bir yolu var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı