Steam'deki EA Play 1-2 aylığına alınır mı?

• Konuyu başlatan Feez
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 854

Feez

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle şunu söyleyeyim param Steam'de. Konuya gelirsek başlıkta da yazdığı gibi EA Play'de oynayacağım 5-6 tane oyun var ve fiyatı biraz tuzlu bildiğiniz gibi. Ona rağmen 1-2 aylığına sizce alınır mı?

Öncelikle şunu söyleyeyim param Steam'de. Konuya gelirsek başlıkta da yazdığı gibi EA Play'de oynayacağım 5-6 tane oyun var ve fiyatı biraz tuzlu bildiğiniz gibi. Ona rağmen 1-2 aylığına sizce alınır mı?

Alınabilir. Ek olarak Gamepass PC için de gelecek yakında. Gamepass alıp Discord Nitro ve EA Play'in yanı sıra 200 küsur oyuna süreli de olsa erişimin olur.

Alınır. Eğer bilgisayarda fazla zamana geçiriyorsanız oyunları 1 ayda bile bitirirsiniz. NFS Heat'ın hikayesi zaten 10 saat varsa var.

Sırf Battlefield 5 için alınmaz. Keza 1 vasat iken 5 rezil idi.
Battlefield 5 zaten benim Origin hesabımda var. Origin'den indirmeye aşırı üşeniyordum nedense. Eğer hesapları bağlayabiliyorsak indiririm.
Alınabilir. Ek olarak Gamepass PC için de gelecek yakında. Gamepass alıp Discord Nitro ve EA Play'in yanı sıra 200 küsur oyuna süreli de olsa erişimin olur.
Discord Nitro kampanyası Gamepass Ultimate içindi ve o kampanya çoktan bitti diye biliyorum. Fakat yeni kampanya geliyorsa alabilirim. Gamepass PC özelliklerine baktım da EA Play yoktu sanki yoksa ben mi fark etmedim?
Ben Gamepass'i önceden almıştım bu arada. Sadece fiyat zamı gelince o kadar para şimdilik vermeme gerek yok zaten bi adam gibi forza falan oynuyordum diye devam ettirmedim. Bu arada iptal ettirirken Microsoft sinir etti beni 2-3 ay geçmiş hala karttan para çekmeye çalışıyordu. Bende canlı desteğe başvurup öyle çözdüm maalesef uğraştırdılar.
Paramı oyun mu alsam yoksa üyelik mi alsam diye düşünüyordum galiba üyelik alacağım.

Son düzenleme:
Discord Nitro kampanyası Gamepass Ultimate içindi ve o kampanya çoktan bitti diye biliyorum. Fakat yeni kampanya geliyorsa alabilirim. Gamepass PC özelliklerine baktım da EA Play yoktu sanki yoksa ben mi fark etmedim?

Standart PC sürümü için yok. Gamepass Ultimate tarafında henüz PC için gelmedi diye biliyorum. Onun haricinde dediğiniz gibi kampanya bitmiş. Ama EA Play'e 30 TL vermektense 45 TL Gamepass Ultimate almak daha mantıklı bence.

Emin misin? Bunu umarım sadece Valorant ve CS:GO oynayan biri söylemiyordur.

Hayır. Keza BF1 ve BF5'i deneyimlemiş biir olarak söylüyorum. Ki dice yeni oyuna odaklancaklarını artık oyuna içerik güncellemesi gelmeyeceğini açıklmaıştı en son. Hikaye trafına girmiyorum zaten. Kaptan Amerika'nın eline silah verirsek ne olur teması ilk oyundan daha da yoğun. Mekaniksel anlamda gerçekçi olan oyun. Mantık tarafında Doom'a meydan okuyor. Bu nasıl bir tezattır?

Yeni konular

Geri
Yukarı