Steam'deki EA Play kampanyası nasıl?

rainman23

Hectopat
Merhaba,
EA Play ilk ay 5,80 TL'ye düşmüş Steam üzerinde. Sorum şu EA oyunlarının Deluxe Edition olanlarına erişebiliyor muyuz? Mesela ben 1 aylık üyelik alıp Star Wars Jedi: Fallen Order'ı bitirip iptal etmek istiyorum üyeliği bunu yapabiliyor muyum? Bir de Deluxe Edition olarak mı oynarım yoksa standart olanı mı? Ayrıca, üyeliği alırsam direkt indirip açıyoruz değil mi diğer oyunlar gibi, EA üyeliği veya Launcher'ı kurmaya gerek yok?
Teşekkürler.

Evet öyle yapıp iptal edebiliyorsunuz ama Deluxe edition kısmında bir fikrim yok fakat Deluxe Edition’un artısı bazı şeylere dış görünüş+ bir tane ışın kılıcı. Yani o kadar fark yok denilebilir.

Merhaba,
EA Play ilk ay 5,80 TL'ye düşmüş Steam üzerinde. Sorum şu EA oyunlarının Deluxe Edition olanlarına erişebiliyor muyuz? Mesela ben 1 aylık üyelik alıp Star Wars Jedi: Fallen Order'ı bitirip iptal etmek istiyorum üyeliği bunu yapabiliyor muyum? Bir de Deluxe Edition olarak mı oynarım yoksa standart olanı mı? Ayrıca, üyeliği alırsam direkt indirip açıyoruz değil mi diğer oyunlar gibi, EA üyeliği veya Launcher'ı kurmaya gerek yok?
Teşekkürler.
Ben aldım değer kesinlikle. Oyundan oyuna değişiyor Standart veya Deluxe. Origin yazılımını otomatik kuruyor.

Merhaba,
Teşekkürler.
Fallen Order EA origin kurmanı istiyor hocam.

Evet Deluxe versiyonlar var ama her oyunda var mı bilmiyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı