Çözüldü Steam'deki GTA V ile Epic Games'i birleştirmek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FEDUX

Hectopat
Makaleler
2
Benim Steam'de daha önce satın aldığım GTA V var, DLC'si yok. Bugün Epic Games'te verilecek olan GTA V'i önceki Rockstar hesabımla mı açayım yoksa yeni bir hesap mı açayım Rockstar'da?

Amacım daha sonra 2 bilgisayarım olduğunda iki farklı GTA'm olması.

Bir de Epic Games'teki GTA V'i oynayabilmem için ayrıca oradan da GTA V mi yüklemem gerekir mi?

Çözüm
Arkadaşlar Steam Library'deki "Grand theft Auto v" dosyasını kopyalayıp; Epic Games'te indirmeyi başlatacağınız klasöre, kopyaladığınız dosyayı yapıştırın, adını da "GTAV" yapın. Daha sonra Epic Games'i açın ve yükleme yerini, dosyayı yerleştirdiğiniz yeri seçerek başlatın.

Bunu yaptığınızda indirme kısmında doğrulanıyor diyor. Daha sonra sadece 7GB'lık bir yükleme yapıyor.

Oyununuz hazır iyi eğlenceler.
Benim Steam'de daha önce satın aldığım GTA V var, DLC'si yok. Bugün Epic Games'te verilecek olan GTA V'i önceki Rockstar hesabımla mı açayım yoksa yeni bir hesap mı açayım Rockstar'da?

Amacım daha sonra 2 bilgisayarım olduğunda iki farklı GTA'm olması.

Bir de Epic Games'teki GTA V'i oynayabilmem için ayrıca oradan da GTA V mi yüklemem gerekir mi?
Online'a girerken Rockstar Social Club gerekiyor diye biliyorum. Bu yüzden ikinciye yüklemenizin gerektiğini düşünmüyorum. Ama iki hesabı da birleştiremezsiniz diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı