Steam'deki oyun başka bilgisayarda oynanılabilir mi?

salih ulus

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, konuya vakıf arkadaşlara bir soru sormak istiyorum.
Steam'dan almış olduğum FIFA 21, RDR2 ve BF V oyunlarını arkadaşımla paylaşmak istiyorum. ancak Steam hesabımı da vermek istemiyorum.
Bendeki kurulu oyun dosyalarını kopyalayıp flash disk yardımıyla onun bilgisayarına aktarım yaparsak "offline" olarak oynama şansı var mı?
Oyuna girer mi, bir problem olur mu?

Herkese merhaba, konuya vakıf arkadaşlara bir soru sormak istiyorum.
Steam'dan almış olduğum FIFA 21, RDR2 ve BF V oyunlarını arkadaşımla paylaşmak istiyorum. ancak Steam hesabımı da vermek istemiyorum.
Bendeki kurulu oyun dosyalarını kopyalayıp flash disk yardımıyla onun bilgisayarına aktarım yaparsak "offline" olarak oynama şansı var mı?
Aile paylaşımı yapın.

Oyuna giremezler. Crack korumaları var bu oyunların. .exe ile çalıştırmayı denerlerse Steam mağazasına atıcaktır. Hesabınızı Aile Modu'na alıp hesap bilgilerini verebilirsiniz.

O şekilde açılmaz bile Steam'e bağlanması gerekmekte olduğu için. Aile paylaşımı açabilirsiniz.

Steam'de aile paylaşımı diye bir olay var. Sahip olduğunuz oyunları aile paylaşımına açtığınız kişilerle paylaşabiliyorsunuz.

Aile paylaşmı yapması için, kullanacak olan bilgisayardan senin Steam hesabına giriş yapması gerekiyor diye biliyorum. Lakin oyunların aile paylaşımı kapsamında olması gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı