Çözüldü Steam'deki oyunu başka diske taşımak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bsypm

Decapat
Merhabalar. Dün yeni 1TB'lık bir hard disk aldım. Kurulumunu da yaptım. Bir de benim Steam'de bazı yüklü oyunlar vardı. Şimdi bu oyunları o diske geçirme şansım var mıdır?

Çözüm
Steam'de sol üstten ayarlara gelin. İndirmeler kısmında "Kütüphane Klasörleri" seçeneğine tıklayın. Oradan taşıma işlemini sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Steam'de sol üstten ayarlara gelin. İndirmeler kısmında "Kütüphane Klasörleri" seçeneğine tıklayın. Oradan taşıma işlemini sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yaptım. Çok teşekkürler.

Yeni bir oyun yüklerken yeni aldığın disk'i seçip orada bir klasör oluşturtursan inen oyunlar yeni diske iner. Mevcut yüklü oyunları da sağ tıklayıp özelliklerinden yerel dosyalarına gelip konumunu değiştirebilirsin oyunun diye hatırlıyorum .

Epic Games için yapılabilir mi aynı işlem?
Epic maalesef bu kadar kolaylık sunmuyor. Bu videodan yararlanabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı