Steam'deki oyunumun reklamını nasıl yapabilirim?

@Schentienel O nedir tam olarak? İlk kez duydum da.
Oyuna yeni bir şeyler ekle. Mesela challenge gibi, haftalık aylık ilk birkaç sıralamaya girene 3 TL'lik oyun gift gibi hediyeler koyabilirsin.
Evet bu da mantıklı. Güncellemeler yapmak aklımda var. Ama bu reklamdan ziyade zaten satın almış kullanıcları oyunda tutar. Güzel fikir o yüzden teşekkür ederim :)

Hocam YouTuber'lere reklam verdirebilirsiniz ancak oyununuza uzun bir süredir güncelleme bildiğim kadarıyla gelmiyor. Güncelleme şart, oyununuzu ben de almıştım.

Selam dostlar. Bazılarınız biliyor, Steam'de "Rounded" isimli bir oyunum var. Sizin büyük destekleriniz sayesinde umduğumdan daha başarılı oldu sonuç :) Fakat son günlerde pek etkileşimi yok. Reklamcılıktan pek anlamadığım için konu açmak istedim.

En az parayı harcayarak en fazla verimi nasıl alabilirim reklam konusunda? Instagram vs. üzerinden reklam vermeyi düşündüm, fakat bir mobil oyun olmadığı için saçma geldi. Var mıdır başka yolu?

Oyuna bakmak isteyenler buradan bakabilir: Rounded Steam'de
Reklam yaptınız bile :) (Alıyorum) (aldım)

3 kuruş eksik deliriyorum.
1642518804310.png

Son düzenleme:
Selam dostlar. Bazılarınız biliyor, Steam'de "Rounded" isimli bir oyunum var. Sizin büyük destekleriniz sayesinde umduğumdan daha başarılı oldu sonuç :) Fakat son günlerde pek etkileşimi yok. Reklamcılıktan pek anlamadığım için konu açmak istedim.

En az parayı harcayarak en fazla verimi nasıl alabilirim reklam konusunda? Instagram vs. üzerinden reklam vermeyi düşündüm, fakat bir mobil oyun olmadığı için saçma geldi. Var mıdır başka yolu?

Oyuna bakmak isteyenler buradan bakabilir: Rounded Steam'de

Aldım gitti hocam :) mesela burası iyi bir reklam olmuş :)

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE güncellemede ne tarz yenilikler istersiniz? Uzun zamandır düşünüyorum, yeni bir fikir aklıma gelmedi bir türlü.

Bence elrean gibi yayıncılara şansını dene abi benim böyle böyle bir oyunum var bakarmısnız diye eğer görürse ve şans verirse 30.000-40.000 kişiye reklam yapmış olursunuz veya isterseniz ben ücretsiiz bir şekilde YouTube'da kısa bir videosunu yayınlarım ama nereden bakacaklar bilmiyorum.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE yeni mod mantıklı gibi duruyor. Hep aynı tarz bölümlerden sıkılıyor oyuncular. Umarım güncelleme helince heves edip oynayan olur:)

Çok teşekkür ederim destek olan herkese :)

Hocam inanın ki ailem izin verse alırdım size uyarsa korsan indirip beğendim beğenmediğim yerleri söylemek ve güncelleme tavsiyesi vermek bana da uyar.

Yeni konular

Geri
Yukarı