Steam'deki oyunumun reklamını nasıl yapabilirim?

@Phomeus Aslında bunları yapmadan önce biraz daha oyunu geliştirmem lazım mı diye düşünüyorum açıkçası. İnsanların "bu ne böyle şimdi?" gibi bir yorum yapmasından çok çekiniyorum. İyice düüneceğim, teşekkür ederim :)

@One Face Ah ah... Erzurum'a zamanında o kadar özenmiştim ki bu kadar konuşuldu diye. Sonra izledikçe fark ettim ki, konuşulmak kadar nasıl konuşulduğun da önemli :)

@515538 Satsın veya satmasın, bazen önemli olan sadece başarmaktır, işe başlamaktır bence :)

@FeitanHayır dostum, öğrenciyim henüz. İleride meslek olarak tahmin edersin ki dijital oyun tasarımcılığı düşünüyorum.

@515538 satsın veya satmasın, bazen önemli olan sadece başarmaktır, işe başlamaktır bence :)

@Feitanhayır dostum, öğrenciyim henüz. İleride meslek olarak tahmin edersin ki dijital oyun tasarımcılığı düşünüyorum.

Hocam şu an mühendisliği okuyor musun? Yani şu an öğretim seviyeniz nedir?

Selam dostlar. Bazılarınız biliyor, Steam'de "rounded" isimli bir oyunum var. Sizin büyük destekleriniz sayesinde umduğumdan daha başarılı oldu sonuç :) fakat son günlerde pek etkileşimi yok. Reklamcılıktan pek anlamadığım için konu açmak istedim.

En az parayı harcayarak en fazla verimi nasıl alabilirim reklam konusunda? Instagram vs. üzerinden reklam vermeyi düşündüm, fakat bir mobil oyun olmadığı için saçma geldi. Var mıdır başka yolu?

Oyuna bakmak isteyenler buradan bakabilir: Rounded Steam'de

Instagram'dan oyunla ilgili küçük bir sayfam var istiyorsan gönderi olarak paylaşıyım oyunu.
Oyunun reklamını yapmamı istersen Instagram epic_games_turkiye buradan ulaşabilirsin bana.

Son düzenleme:
Selam dostlar. Bazılarınız biliyor, Steam'de "Rounded" isimli bir oyunum var. Sizin büyük destekleriniz sayesinde umduğumdan daha başarılı oldu sonuç :) Fakat son günlerde pek etkileşimi yok. Reklamcılıktan pek anlamadığım için konu açmak istedim.

En az parayı harcayarak en fazla verimi nasıl alabilirim reklam konusunda? Instagram vs. üzerinden reklam vermeyi düşündüm, fakat bir mobil oyun olmadığı için saçma geldi. Var mıdır başka yolu?

Oyuna bakmak isteyenler buradan bakabilir: Rounded Steam'de
Şu an yaptın mesela, bakarım oyuna.👍

Yeni konular

Geri
Yukarı