Steam'den 150 TL'ye oyun tavsiyesi

RPG türüne ilgiliyimdir evet :D teşekkürler öneri için. Şimdi baktım da Far Cry 5 gold 60 Tl olmuş. İçinde Far Cry 3 de var diye biliyorum, bu fiyata alınabilir. Squadrons ölü bir oyun, Battlefront 2 çok yer kaplayacak.
Hocam oyunun Gold Edition ile diğer sürümleri arasındaki fark ne? Ona göre alsam daha mantıklı olur çünkü çok fazla dlc'si var gibi gözüküyor.

What remains edith finch var ama size hitap eder mi acaba?
Yok hocam ya çok etmez gibi, en azından uzaktan bakınca pek hoşuma gitmedi. Atmosfer simülasyon oyunlarına da çok ilgim yok açıkçası.

Hocam oyunun Gold Edition ile diğer sürümleri arasındaki fark ne? Ona göre alsam daha mantıklı olur çünkü çok fazla dlc'si var gibi gözüküyor.

Yok hocam ya çok etmez gibi, en azından uzaktan bakınca pek hoşuma gitmedi. Atmosfer simülasyon oyunlarına da çok ilgim yok açıkçası.
Hocam Gold sürümde fiyatlandırma hatası var, Standard surum boş, Gold sürümde Far Cry 3 var. 60 TL’ye kaçmaz diye düşünüyorum bu ikisi. Far Cry 3 bile tek başına çok değerli. DLC’ler pek de gerekli değil bence.

Hocam Gold sürümde fiyatlandırma hatası var, Standard surum boş, Gold sürümde Far Cry 3 var. 60 TL’ye kaçmaz diye düşünüyorum bu ikisi. Far Cry 3 bile tek başına çok değerli. DLC’ler pek de gerekli değil bence.
Fiyat hatası varsa direkt kaptım hocam 😉

Başlık altında yardım eden tüm arkadaşlara teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum özellikle @MSArtorias ve @Keremmss adlı arkadaşlara belirleyici faktör rolü oynadıkları için ekstradan teşekkür ederim. İyi akşamlar, iyi günler.

Günün sonunda aldığım oyunlar ve fiyatları:
Mass Effect™ Legendary Edition (83.99 TL)
Far Cry 5 - Gold Edition (60,75 TL)
Toplam: 144.74 TL

Başlık altında yardım eden tüm arkadaşlara teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum özellikle @MSArtorias ve @Keremmss adlı arkadaşlara belirleyici faktör rolü oynadıkları için ekstradan teşekkür ederim. İyi akşamlar, iyi günler.

Mass Effect™ Legendary Edition (83.99 TL)
Far Cry 5 - Gold Edition (60,75 TL)
Toplam: 144.74 TL
Hayırlı olsun hocam, bence 144 lirayı güzel değerlendirdiniz.

Mass effect™ legendary Edition (83.99 TL)
Far Cry 5 - Gold Edition (60, 75 TL)
Toplam: 144.74 TL.

Rica ederim hocam hayırlı olsun.

Hocam Sekiro güzel bir oyun ama bu türe ilgim yok ve oyun aşırı zor diyorlar. Katlanmak istemiyorum. Sırf bundan dolayı Dark Souls serisini bitirmemiş birisiyim.

Far Cry 5 Gold sürüm alınır mı? Cidden? DLC'li versiyonlarını almak daha mantıklı değil mi? Gerçi fiyatım şu an sadece standart Edition'a yetiyor.

Hocam BO3 alacaksam açık konuşayım multiplayer için alacağım ama ona da artık aktif değil diyorlar. Warzone çıkınca diğer multiplayer odaklı CoD oyunlarının aktifliği düştü herhalde.

Far Cry 5 Gold sürümün yanında Far Cry 3'te geliyor ve DLC'de geliyor 2 oyundan da galiba tam hatırlamıyorum ben alınca öyle geldi. Ama Far Cry 3 ve Far Cry 5 çok benzer oyunlar aynıresmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı