Steam'den 150 TL'ye oyun tavsiyesi

66,45 liram kaldı arkadaşlar, hala daha oyun tavsiyeleriniz varsa açığım.

Far Cry 5 (60,75) ile Star Wars Battlefront II (69,99) arasında kaldım. Battlefront'u kart satarak alabilirim ama multiplayer kısmı öldü diyorlar.
https://steamdb.info/app/1237950/. Pek dolu değil.

66,45 liram kaldı arkadaşlar, hala daha oyun tavsiyeleriniz varsa açığım.

Far Cry 5 (60,75) ile Star Wars Battlefront II (69,99) arasında kaldım. Battlefront'u kart satarak alabilirim ama multiplayer kısmı öldü diyorlar.
Far Cry 5 çok da kötü bir oyun değil aslında bence hocam. Battlefront almak yerine onu alırım ama biraz daha araştırmanızı öneririm.

Peki bu alınır mı hocam? Daha yeni bir oyun ve uçmalı kaçmalı gemi sürmeli bir şey. Bence zevkli olabilir ve aktiftir diye düşünüyorum. Fiyatı da uygun.

Epic Games'de Witcher 3 indirime girdi hocam şu an ama 120 TL.
Wither 3'üm var hocam yine de bilgilendirme için teşekkürler

Evet hocam o bende Starfield'dan memnun kalmadığım için yakın bir dönemde oynamayı düşünüyorum.
Öneriniz için teşekkürler hocam oyunu satın aldım.

Peki bu alınır mı hocam? Daha yeni bir oyun ve uçmalı kaçmalı gemi sürmeli bir şey. Bence zevkli olabilir ve aktiftir diye düşünüyorum. Fiyatı da uygun.

Wither 3'üm var hocam yine de bilgilendirme için teşekkürler

Öneriniz için teşekkürler hocam oyunu satın aldım.
Hocam steamdb’den baktım suan bomboş serverlar. 100 küsür kişi oyundaymış suan :) .Disco elysium var mı sizde? Çok çok önerilen bir oyun ben de aldım da daha deneyemedim.

Hocam steamdb’den baktım suan bomboş serverlar. 100 küsür kişi oyundaymış suan :) .Disco elysium var mı sizde? Çok çok önerilen bir oyun ben de aldım da daha deneyemedim.
Disco Elysium'u bitirdim hocam, RPG manyakları için ideal bir oyun kesinlikle öneririm. Hatta oyunla ilgili bir bilgi vermem gerekirse Disco Elysium'daki diyalog sayısı, Game of Thrones kitaplarındaki diyalog sayısından fazlaymış 😃. Bu türe ilginiz varsa kesinlikle öneririm.

Disco Elysium'u bitirdim hocam, RPG manyakları için ideal bir oyun kesinlikle öneririm. Hatta oyunla ilgili bir bilgi vermem gerekirse Disco Elysium'daki diyalog sayısı, Game of Thrones kitaplarındaki diyalog sayısından fazlaymış 😃. Bu türe ilginiz varsa kesinlikle öneririm.
RPG türüne ilgiliyimdir evet :D teşekkürler öneri için. Şimdi baktım da Far Cry 5 gold 60 Tl olmuş. İçinde Far Cry 3 de var diye biliyorum, bu fiyata alınabilir. Squadrons ölü bir oyun, Battlefront 2 çok yer kaplayacak.

Geri
Yukarı