Steam'den 20 TL altı 4 Oyun Önerisi

Arkadaşlar bu nedir? İçinde bütün GTA serileri mi var? Almak mantıklı mı?

Dosya Ekleri

• gta.png
    gta.png
    109,6 KB · Görüntüleme: 894
İninal karta nasıl sahip olabilirim?

ininal - internette indirimli her yerde geçerli alışveriş kartı

Migrosta kasanın yanına gidip İninal kart istiyorum derseniz verir size. Benim yakınımda Migros yoktu D&R vardı bende D&R den aldım.

Arkadaşlar
1-)Counter-Strike: Global Offensive
2-)Max Payne 3
3-)Grand Theft Auto Complate Pack almaya karar verdim ama 3. seçenekteki oynu anlayamadım bütün GTA serilerini oynayabiliyor muyum yoksa demo falan mı?

Dosya Ekleri

• gta.png
    gta.png
    109,6 KB · Görüntüleme: 488
ininal - internette indirimli her yerde geçerli alışveriş kartı

Migrosta kasanın yanına gidip İninal kart istiyorum derseniz verir size. Benim yakınımda Migros yoktu D&R vardı bende D&R den aldım.

Arkadaşlar
1-)Counter-Strike: Global Offensive
2-)Max Payne 3
3-)Grand Theft Auto Complate Pack almaya karar verdim ama 3. seçenekteki oynu anlayamadım bütün GTA serilerini oynayabiliyor muyum yoksa demo falan mı?
Evet bu paketi alarak bütün GTA'lara sahip olabilirsiniz.

İninal kart biraz sıkıntılı, Paybyme tavsiyemdir çünkü kart aidatı yok, işlem ücreti ve buna benzer sıkıntılar yok.

Metro 2033 Redux ve Last night redux ikisi birden 12.25 liraya geliyordu. Tek bir taneside 7,5 lira güzel oyun olduğunu herkes söylüyor bence onları al indirime girince.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı