Steam'den 30-35 TL oyun önerisi

anifraxe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar, kartımda son 100 TL param kaldı ve bunu da Steam'de harcamak istedim. 63,40 TL'lik bir tutarda sepet hazırladım fakat üstüne daha ne eklesem karar veremedim. 30-35 TL arası oyun önerilerinize açığım.

Her türde oyun oynuyorum hemen hemen. Tür farketmeksizin oyun önerebilirsiniz.

Hesabımda önerebileceğiniz ama var olan oyunlar;

The Witcher 3
V-Rising
Sea of Thieves
Tavern Master
Raft
The Forest
Dying Light
Devour
Phasmophobia
Astroneer

Bu oyunlar hesabımda var. RPG ve Hayatta kalma oyunlarına sardım bu aralar. Fakat bu yine de kriter değil, söylediğim gibi her tür oyun önerisine açığım.

Green Hell oyunu hiç ilgimi çekmiyor beğenemiyorum nedense onu önermezseniz sevinirim.

Age of Empires 2 grafiklerinden ve karakterlerin animasyonlarından dolayı nedense hiç ilgimi çekmiyor. Fakat bir kesim var biliyorum en iyi Age of Empires oyununun "2" olduğunu söylüyorlar. Oynayanlar önerir misiniz Age of Empires 2'yi?

Game Pass üyeliğim var fakat yine de orada olan oyunları da alabilirim Steam hesabıma. Çünkü ne olur ne olmaz ilerleyen zamanlarda Game Pass'a bir zam falan gelir alamaz olurum.

Dosya Ekleri

• steam.png
    steam.png
    113,3 KB · Görüntüleme: 35
Ori and the will of the wisps : 16,50 TL
DOOM 44 TL
Ranch Simulator 26 TL
Killing Floor 2 12 TL
Gang Beast 12 TL
GEARS 5 20 TL
Disco Elysium 15 TL (Kesinlikle Bak)
Risk Of Rain 2 35 TL
Hades 20 TL

Öneriniz için teşekkür ederim. Steam'den incelediğimde hoşuma gitti açıkçası. Biraz Youtube'dan videosunu izleyeceğim. Seversem alacağım. Öneriniz için tekrardan teşekkür ederim.

Ori and the will of the wisps : 16,50 TL
DOOM 44 TL
Ranch Simulator 26 TL
Killing Floor 2 12 TL
Gang Beast 12 TL
GEARS 5 20 TL
Disco Elysium 15 TL (Kesinlikle Bak)
Risk Of Rain 2 35 TL
Hades 20 TL
Ranch Simulator oynayan arkadaşlarım olmadığından dolayı ve tek başına da sıkıcı olacağını düşündüğümden dolayı almayı düşünmüyorum ama hep aklımda var. Ori and the will of the wisps'de ilgimi çeken bir oyun ama bir anlık aklımdan çıkmış hatırlattığınız için teşekkür ederim. Ori and the will of the wisps'den yana kullanabilirim tercihimi. Öneriniz ve ilginiz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı