Steam'den 35 TL oyun tavsiyesi

brkjkr

Decapat
Yer
Split
Daha fazla  
35 TL var hesapta. Oyun tarzı belirtmeyeceğim çünkü 35 TL'ye alacaklarım kısıtlıdır diye tahmin ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Domina, kingdom: Classic, caravan, bulabilirsen 30 TL'lik olan Skyrim, aragami, vur kır, karamizah ve tuvalet yapmayı seviyorsan postal 2, indirimlerde prison architect, piksel seviyorsan Stardew Valley.

35TL aslında hiç kısıtlı değil 🙂
Stardew-Terraria-Forst-Age of Empires bu liste uzar gider.
Kendi önerim Don't Starve Togerher olur, arkadaşınız varsa beraber binlerce saat oynayabileceğiniz en zor hayatta kalma oyundur.

35TL aslında hiç kısıtlı değil 🙂
Stardew-Terraria-forst-Age of Empires bu liste uzar gider.
Kendi önerim Don't Starve togerher olur, arkadaşınız varsa beraber binlerce saat oynayabileceğiniz en zor hayatta kalma oyundur.

Don't Starve Together aslında çok basit bir oyundur nedeni ise bossları gunpowder ile tek atarak öldürebiliyorsun, yemek sorununuda buz ve canavar etiyle çözüyorsun canavar etini de abigail örümceklerden hemen hallediyor.

Don't Starve Together aslında çok basit bir oyundur nedeni ise bossları gunpowder ile tek atarak öldürebiliyorsun, yemek sorununuda buz ve canavar etiyle çözüyorsun canavar etini de abigail örümceklerden hemen hallediyor.
Buz canavar eti değil, sadece canavar eti. Canavar etini pişirip kuşa verirseniz Yumurta çıkar, yumurtayla isterseniz yemek isterseniz altın elde edebilirsiniz. Oyun sadece o 2 unsurdan oluşmuyor, tonla boss var hepsini kesmeye çalışmayı geçtim mevsimsel boss'ları keserken bile zorlanacağınız durum olacaktır.
Her boss Gunpowder ile kesmeye çalışmak bir ömür sürer. Sizin mantığınızla Bearger'i kırmızı mantar-monster meat ile kesmek basit. Onlara fantazi diyorum.

Buz canavar eti değil, sadece canavar eti. Canavar etini pişirip kuşa verirseniz yumurta çıkar, yumurtayla isterseniz yemek isterseniz altın elde edebilirsiniz. Oyun sadece o 2 unsurdan oluşmuyor, tonla boss var hepsini kesmeye çalışmayı geçtim mevsimsel Boss'ları keserken bile zorlanacağınız durum olacaktır.
Her boss gunpowder ile kesmeye çalışmak bir ömür sürer. Sizin mantığınızla Bearger'i kırmızı mantar-Monster meat ile kesmek basit. Onlara fantezi diyorum.

Bearger'ı en fantezili öldürmenin yolu bataklıkta adeta eziyet edercesine önce yakıp sonra uyutup sonrada tentacle sürüsünün arasında ölüme terk etmektir.

Geri
Yukarı