Steam'den 350 TL oyun önerisi

• Konuyu başlatan noyy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 511

noyy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Steam'de yaz indirimleri başladı bende hayatta kalma, hikayesi olan olyunlar almak istiyorum. Örnek verilirse GTA, Dying Light vb bu tar oyunlara yönelik, öneri yapabilirsiniz. Şu an sepetimdeki oyunlar bunlar.

Bütçem 350 TL

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-07-05-09-18-22-02_a5f05134355d0c28d0e7113add1d3465.jpg
    Screenshot_2023-07-05-09-18-22-02_a5f05134355d0c28d0e7113add1d3465.jpg
    72,3 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Steam'de yaz indirimleri başladı bende hayatta kalma, hikayesi olan olyunlar almak istiyorum. Örnek verilirse GTA, Dying Light vb bu tar oyunlara yönelik, öneri yapabilirsiniz. Şu an sepetimdeki oyunlar bunlar.

Bütçem 350 TL
GTA 5 güzel eğer ki hikayeyi bilmiyorsan ve ingilizcen iyi ise. Online'ı da sarar ekibin vs varsa.

Sistemin uygun olur mu bilmiyorum ama Red Dead Redemption 2 şu an yaz indiriminde ve almanı kesinlikle tavsiye ederim ayrıca senin oyun listene bakarsak Call of Duty kesinlikle alınır hem zombi modu hem Online hem de hikaye modu ile mükemmel bir oyun PlayStation 3 zamanlarında günümü bu oyun ile geçiriyordum.

GTA 5 güzel eğer ki hikayeyi bilmiyorsan ve ingilizcen iyi ise. Online'ı da sarar ekibin vs varsa.

GTA 5'in eskisi gibi bir zevki kalmadı role play yaparsan ayrı tabii ki o bambaşka bir dünya ve bana göre GTA 5'i bana sevdiren tek olay roleplay.

Bütçem 350 TL
Hocam rpg skyrim sekiro olabilir. Online için mutlaka ready or not alın. Garys mod Chivalry de güzel gider. Fifa 23 de alınabilir. The Witcher 3 alın mutlaka.

Sistemin uygun olur mu bilmiyorum ama Red Dead Redemption 2 şu an yaz indiriminde ve almanı kesinlikle tavsiye ederim ayrıca senin oyun listene bakarsak Call of Duty kesinlikle alınır hem zombi modu hem Online hem de hikaye modu ile mükemmel bir oyun PlayStation 3 zamanlarında günümü bu oyun ile geçiriyordum.

GTA 5'in eskisi gibi bir zevki kalmadı role play yaparsan ayrı tabii ki o bambaşka bir dünya ve bana göre GTA 5'i bana sevdiren tek olay roleplay.
Tartışılır ismini vermiyeyim ama GTA 5'in Türkiyedeki belirli commnity'sinde Yöneticiyim halen dahi aktiflik çok yüksek özellikle arkadaşı olmayan kullanıcılar burada beraber oynayabiliyorlar.

Bütçem 350 TL.

Metronun diğer oyunlarını alın hocam bağlantılı diye biliyorum. Diğer 2 oyunun toplamı zaten 8 lira mı öyle bir şey.

Tartışılır ismini vermiyeyim ama GTA 5'in Türkiye'deki belirli Commnity'sinde yöneticiyim halen dahi aktiflik çok yüksek özellikle arkadaşı olmayan kullanıcılar burada beraber oynayabiliyorlar.

Ya tabii ki GTA 5 gibi efsane bir oyuna bitti demek saçma olur ama bana çok zevk vermiyor eskisi gibi şu an sadece FiveM oynuyorum ve FiveM olmasa GTA 5'i satın almazdım bile.

Rdr 2 var bitirdim

Metronun diğer oyunlarını alın hocam bağlantılı diye biliyorum. Diğer 2 oyunun toplamı zaten 8 lira mı öyle bir şey.
2 sinide bitirdim bunu almak istiyordum fırsat varken kacirmiyim dedim, bide Sam's story Igüzel mi onuda almak gerekiyormu

Hocam rpg skyrim sekiro olabilir. Online için mutlaka ready or not alın. Garys mod Chivalry de güzel gider. Fifa 23 de alınabilir. The Witcher 3 alın mutlaka
Teşekkürler . FİFA yi almayı bende düşündüm birde Assassin Creed serisinden başka bı öneriniz varmı ?

Rdr 2 var bitirdim

2 sinide bitirdim bunu almak istiyordum fırsat varken kacirmiyim dedim, bide Sam's story Igüzel mi onuda almak gerekiyormu

Teşekkürler . FİFA yi almayı bende düşündüm birde Assassin Creed serisinden başka bı öneriniz varmı ?
AC ezio üçlemesini oynayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı