Steam'den 500TL sepet önerisi

Plofey

Hectopat
Dostlar 20 Kasım öncesi güzel bir Steam sepeti önerebilir misiniz? Konsol ile oynanan singleplayer oyunları seviyorum. FPS konusunda sıkıntım yok sistemim yeni.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok fark etmeyecek şu an fiyatlar nasıl ise ya 50 lira daha fazla ya da 20 lira daha fazla ödeyeceksin kur farkından.
Eminim ki 20 50 lira'dan daha pahali olacak. Dolar'in 35 40 50 lira olmayacaginin garantisi nedir? Steam habire yine Mena bolgesi icin guncelleme mi yapacak? Yoksa oyunlarin fiyati katlana katlana gidecek mi?

Eminim ki 20 50 Lira'dan daha pahali olacak. Dolar'in 35 40 50 lira olmayacaginin garantisi nedir? Steam ha bire yine mena bolgesi icin guncelleme mi yapacak? Yoksa oyunlarin fiyati katlana katlana gidecek mi?

Daha fazla bu çileye katlanmamak için USD'ye döndüler zaten bir de bizdeki dolara sürekli güncel mi atacak adamlar Allah aşkına her gün dolar yükseliyor :)

Dostlar 20 Kasım öncesi güzel bir Steam sepeti önerebilir misiniz? Konsol ile oynanan singleplayer oyunları seviyorum. FPS konusunda sıkıntım yok sistemim yeni.

Hocam 3 tane oyun öneriyim size
1) Watch Dogs 2
2) Far Cry 5
3) Far Cry 3
Far Cry 5 Gold Edition alinca Far Cry 3 beleşe geliyor toplam bu 3 oyunda şu anda 160 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı