Steam'den 60 TL'ye oyun tavsiyesi

• Konuyu başlatan Redburne
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 4B
Evet arkadaşlar. Bilgisayarım PUBG, Witcher 3 gibi ağır oyunları oynatamıyor maalesef. Belki oynatır diye listeme yazdım ama oynatamıyor. Witcher 3'ü crack, PUBG'yi de Steam'den alarak test ettim. Oynatamıyor maalesef. PUBG'yi de iade ettim.

Yani anlayacağınız ağır oyunlar dışında 60 TL'ye oyun önerilerinizi bekliyorum. İlla tek oyun olacak diye bir şey yok. Birden çok oyun da olabilir. Tower Unite, Party Panic, Dont Starve Together gibi oyunlar hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum.

Bu arada PC o kadar da kötü değil. CS:GO, GTA V, RL, ETS 2 gibi oyunları oynatabiliyor.

Arma 3 eğer similasyon savaş sevmiyorsan aşırı sıkacaktır seni, ayrıca eski bir oyun. 20 k oyuncusu var az değil tabi. Tek başına çok sıkacaktır. İnsurgency'nin ilk oyununu deneyebilirsin, 4TL gibi bir fiyatı vardı. Arma 3 daha detaylı olsa da tek yiyip ölmek canını sıkacak mı ona bakman lazım :D Bence şuan alınacak bir oyun değil.

PUBG mükemmeldir, gözün kapalı alabilirsin. Gittikçe güzelleşiyor ancak ekran kartın 1060'tan düşükse tavsiye edemem, 60 FPS altında oynaması zor oluyor.

Dead by Daylight arkadaşın yoksa köşeye atacağın bir oyun. Güzel olmasına güzel ancak tek başına sarmıyor.

ARK'tan uzak dur. Atlas diye bir oyun çıktı keza ondan da uzak dur. SCUM'un yanına yaklaşma bile.

Dont Starve Together tek başına da zevkli, arkadaşlarınla da zevkli. Hayatta kalma oyunu oynamak istiyorsan tavsiye ederim, grafikleri çok hoş.

Arkadaşların dediği gibi Witcher 3 al, güzeldir.
Batman serisi çok güzeldir, uygun fiyatlı hepsi de.
Devil May Cry 3-4-5 çok güzeldir, hack and slash seviyorsan bakabilirsin.
Resident Evil 4-5-6-7 çok güzeldir, korku/gerilim seviyorsan deneyebilirsin.

Limbo ve Inside paketi 14 lira, kesinlikle öneririm, çok güzel oyunlar.

Oynamadıysan Half Life 2, ep1 ve 2, Portal olan paket baya uygundu, ona bakabilirsin, hala oynanabilir mükemmel bir oyun.

Üzerine para koyarım diyorsan Final Fantasy 15 87 lira şuan, mükemmel bir oyun kesinlikle. İlk fırsatta alınacaklar listemde ilk sırada.

Dead Space serisi güzeldir, Resident Evil gibidir ancak uzaydaki hail gibi düşün.

Bioshock İnfinite güzeldir, ilk iki oyunu da fena değil ancak pek önermiyorum. Neredeyse birbirinin aynısı. Infinite çok farklı bir evren gösteriyor sana.

The Evil Within ilginç bir oyun. Gerilimi yüksek.

Grim Dawn deneyebilirsin, sadece 4 liraya devasa bir dünya kendisi. Gerçekten uzun soluklu bir oyun arıyorsan kesinlikle yükle. Diablo tarzında ancak çok detaylı ve çok fazla gizli yer var. Onlarca görev var. En az 100 saatini alır bitirmek için o kadar diyeyim.

Hollow Knight oynamayan varsa üzülür, o kadar mükemmel ki kelimelerle anlatamam. 38 saatte bitirmişim, bir daha bitiririm müsait olursam.

Kanser olmak istiyorsan ve oyunculuğuna güveniyorsan Cuphead al, ancak gamepad şart bu oyun için, klavyeden oynanmıyor rahat.

Metro serisini oynamadıysan ikisi birlikte olan paket 9 liraya düşüyor, şu mükemmel oyun için hiçbir şey şu fiyat.

Middle Earth Shadow of War, mükemmel tek kelimeyle, aşırı eğlenceli. Alternatif bir LOTR evreni resmen. Hikayesi de güzel ve ilgi çekici.

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4, dövüş oyunu seviyorsan ve animelere merakın varsa bakmadan geçmemeni öneririm. Görsel şölen resmen.

Tomb Rider serisini anlatmama gerek yoktur sanırım. Al oyna diyorum sadece.

● PUBG zaten al, bulunsun.

● Tom Clancy's Rainbow Six Siege

● The Witcher 3

● 25 Lira daha verebilirim diyorsan GTA 5

● The Elder Scrools V: Skyrim

● Arkadaşlarınla kafa kafaya verip oynarsan Call of Duty 2 zevkli olur.

● Battlefield 4 Premium Edition kesin al, veya Battlefield 1 indirime girince al. Bunlar stres atmak için bire bir.

● Arkadaşlarınla birlikte sadece zaman geçirmek için oynayabileceğin Depth var. Güzeldir ama amaçsızdır, zaman öldürsün ve eğlenirsin.

● Zombi severim diyorsan, hikayesi güzel Dying Light var.

● Arkadaşlarınla birlikte zaman öldürmek için bire bir PAYDAY 2 var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı