Steam'den alınan oyun kütüphaneye düşmedi ve Papara'dan para çekildi

Mehmetemin17

Centipat
Arkadaşlar bilirsiniz bugün Papara çökmuş belli saatlerde ama benim bundan haberim yok. Ben de gittim oyun aldım hadi 30-40 lira olsa neyse derim ama 210 TL'ye Dying Light 2 aldım üstüne Steam oyunun alımın başarısız olduğunu söylüyor ama Papara paranın gittigini gösteriyor çünkü Steam'e 210 TL gitmis ve hesabıma 20 TL cashback geldi. Steam desteğe başvurdum. Var mı bunu yaşayan birisi benim gibi? Ne yapmam lazım? Dekontu Steam'e göstersem bana oyunu vermek zorunda mı? Vallahi 210 TL az para değil ya delireceğim evde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben daha önce böyle bir olay olduğunda temsilci kanıt için maile yönlendirdiğinde zaten daha önce attığımı söyleyip kontrol ettirdim maillerini oradan sıkıştılar. Kısa zamanda da para yattı hesabıma 2 ay beklemedim.

TW'ye baktim biraz ama maile bakmıyorlar sanirim

Ben daha önce böyle bir olay olduğunda temsilci kanıt için maile yönlendirdiğinde zaten daha önce attığımı söyleyip kontrol ettirdim maillerini oradan sıkıştılar. Kısa zamanda da para yattı hesabıma 2 ay beklemedim.
Yogunluk sebebi ile olsa gerek

Bence direkt Papara'ya mail atsın müşteri temsilcisiyle vakit kaybetmesin daha bugün konuştum sadece vakit kaybı oldu. En son temsilci de mail e yönlendirdi.

Bu sorunun görselinde "Steam satın alımınız başarısız olmuştur." gibi yazı mı çıkıyor? Konu sahibi herhangi bir görsel paylaşmadı. Eğer başarılı oldu ama kütüphaneye daha gelmediyse Steam'in onaylamalarında bekliyor olabilir.

Evet başarısız oldu dedi hatta maili var.

Dostum satın alım başarısız oldu yazıyor ama Papara baktığım da işlem ücreti gidiyor ve ürün Steam iletildi yazıyor ama Steam de satın alım başarısız yazıyor ben de Steam destek başvuru da bulundum.

Deme hocam ya öyoe.

Demesi bir şey ifade etmiyor eğer vermezlerse suç duyurusunda bile bulunabilirsin ve %100 haklısın Papara'nın sunucuları kurulduğundan beri sıkıntılı ben ilk hesap açtığımda kimliği doğrulamak için 1 ay uğraşmıştım.

Demesi bir şey ifade etmiyor eğer vermezlerse suç duyurusunda bile bulunabilirsin ve %100 haklısın Papara'nın sunucuları kurulduğundan beri sıkıntılı ben ilk hesap açtığımda kimliği doğrulamak için 1 ay uğraşmıştım.

Reis sabah uyandigim da Papara'dan hesabima 209 TL geçmiş bulunmakta parayı Steam mi yolladi bilmiyorum ama buyuk ihtimalle Papara yolladi neyse herkese teşekkürler yardimlari ve onerileri için param elime ulasti.

Kanka büyük ihtimalle 18 yaşından küçük ve 210 TL için suç duyurusunda bulunmaya gerek yok.

Steamdan destek kısmına gel oyun kütüphaneye düşmedi de hesap detaylarından satın alma geçmişini kontrol edin veya kartınızın firması ile iletişime geçin benim de başıma gelmişti internette videoları var bakabilirsiniz umarım çözülür iyi akşamlar herkese.

Merhaba,

Herkesin faydalanabilmesi için çözümü detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz?

Sağlıklı günler dileriz.

Aslın da bir şey yapmadım sabah 9 da kalktım ve Papara'dan bana direk paraniz Steam'den iade edildi yazısı geldi pek bir şey yapmadım
05.09.2022 tarihli Steam harcaman için gelen 209,40 TL iade hesabında. İyi günler dileriz,
Onun öncesin de Gmail ile mesaj attım da destek hattına ama geri dönüş saglanmadı.

Aslın da bir şey yapmadım sabah 9 da kalktım ve Papara'dan bana direk paraniz Steam'den iade edildi yazısı geldi pek bir şey yapmadım.
05.09.2022 tarihli Steam harcaman için gelen 209,40 TL iade hesabında. İyi günler dileriz,
Onun öncesin de Gmail ile mesaj attım da destek hattına ama geri dönüş saglanmadı.

Arkadaşlar hepsi öyle olmuyor bana da tam senin anlattığın gibi biz size 24 saat içinde iade edeceğiz dendi ama iade edilmedi böyle durumlarda müşteri hizmetlerini arayın sizin için talep açarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı