Çözüldü Steam'den alınan oyun kütüphaneye eklenmedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

berkeeren34

Hectopat
Oyun'u aldım kartımdan da çekildi ama oyun hala gelmedi.

Sayın kullanıcı ***********,
Sipariş durumunuz: Onaylandı.
Siparişiniz teslimat için hazırlanıyor.
Sipariş bilgisi
Market: Valve Software.
Sipariş numarası: 244238131.
Sipariş Tarihi: 09/09/2020.
Sipariş Tutarı: 15.54 (Türk Lirasi)
Açıklama: Order #2740959461369341445.
___________________________________________.

İçtenlikle.
BoaCompra Takımı

Çözüm
Hesabınızda ağ veya yazılımsal bir sorun oluşmuş olabilir. Sorunu düzgün bir dille ve ekran görüntüleri ile beraber Steam Destek'e yollayarak çözüme kavuşturabilirler. Çok kez kullandım ve hepsinde kullanıcı lehine geri dönüş aldım.
Hesabınızda ağ veya yazılımsal bir sorun oluşmuş olabilir. Sorunu düzgün bir dille ve ekran görüntüleri ile beraber Steam Destek'e yollayarak çözüme kavuşturabilirler. Çok kez kullandım ve hepsinde kullanıcı lehine geri dönüş aldım.

Teşekkürler anında yanıt geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hemen eklenmez biraz beklemeniz gerek.
111 oyunum var, bir tanesini eklenmesi için beklemedim. Ama arkadaşınki başka bir durum biraz beklemeli olmazsa desteğe başvurmalı.
Alışverişlerimi BoaCompra Mobil Ödeme, BoaCompra Visa ve Steam Visa'dan yaptım sıkıntı çıkmadı hiçbirinde.

111 oyunum var, bir tanesini eklenmesi için beklemedim. Ama arkadaşınki başka bir durum biraz beklemeli olmazsa desteğe başvurmalı.
Alışverişlerimi BoaCompra mobil ödeme, BoaCompra Visa ve Steam Visa'dan yaptım sıkıntı çıkmadı hiçbirinde.

Steam desteğe yazdım çözüldü teşekkürler yine de.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı