Steam Para çekilmesine rağmen alınan oyun kütüphaneye eklenmedi

Feyyaz1903BJK

Centipat
Daha fazla  
Para kartımdan çekildi ama oyun kütüphaneme gelmedi, ne yapabilirim?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Para kartımdan çekildi ama oyun kütüphaneme gelmedi, ne yapabilirim?

Eki Görüntüle 2002616

Belli bir süre bekleyebilirsiniz eğer ki oyununuz kütüphanenize eklenmezse kartınızın Online işlemler menüsünden Steam için yapmış olduğu dekontu screenshot alıp Steam desteğe belirtebilirsiniz. Satın alma işleminizde Steam'in vermiş olduğu mesaja göre hesabınızdan para çekilmemiş.

Bankayla iletişime geçmeme gerek var mı hocam?

Gerek yok. Provizyon işlemi her zaman normal bir durum. Market alışverişinde bile provizyona atabiliyor. İnternet bankacılığı uygulamasında kart hareketlerinde provizyondaki işlemler kısmından takip edebilirsiniz. Birçok bankacılık uygulamasında gösterir.

Gerek yok. Provizyon işlemi her zaman normal bir durum. Market alışverişinde bile provizyona atabiliyor. İnternet bankacılığı uygulamasında kart hareketlerinde provizyondaki işlemler kısmından takip edebilirsiniz. Birçok bankacılık uygulamasında gösterir.
Yapikredi baktim ama bulamadım dediğiniz yeri.Bir de ne kadar surer tahmini bu işlem

Yapı Kredi baktim ama bulamadım dediğiniz yeri. Bir de ne kadar surer tahmini bu işlem

Yapılan ücret miktarına ve bankanın sistem tarafında çalışan kontrol yapısına göre değişiyor. 5 dk süren provizyonda var 3 gün süren provizyonda. Yapı Kredi'nin nasıl işlediği hakkında fikrim yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı