Steam'den alınan oyun ne zaman gelir?

Ben bir kere oyun alırken steam kartımdan parayı çekip oyunu vermediğinden beri steam cüzdan kodu alıp alışveriş yapıyorum. Sizlere de tavsiyem cüzdan kodu. Bekleme süresi karttan parayı çekti oyunu vermedi ve benzeri durumlar yaşanmaması için. Tabi sorun yaşamayanlar da oluyor netice de karar sizin.

Bankanızı arayıp sorun bence. Normalde saniyesinde gelmesi lazım. Kartınız internete kapalı olabilir mi?

Kart internete açık, bankayı aradım şimdi yarın sabah gelecek dedi, çıldıracağım cidden 23 saat falan geçti ama hala yarın sabah diyor.

Ben bir kere oyun alırken Steam kartımdan parayı çekip oyunu vermediğinden beri Steam cüzdan kodu alıp alışveriş yapıyorum. Sizlere de tavsiyem cüzdan kodu. Bekleme süresi karttan parayı çekti oyunu vermedi ve benzeri durumlar yaşanmaması için. Tabi sorun yaşamayanlar da oluyor netice de karar sizin.

43 TL diye bir seçenek olmadığı için ve 50 TL'de direk vermek istemediğim için böyle yaptım.
Sabah ola hayır ola. Sabahı bekleyin gelmezse yine sıkıştırırsınız.

Sabahda gelmezse cidden şikayet edeceğim ilgili kurumlara.

Steam desteğe ulaşmaya çalış kanka.

Tamam ulaşmaya çalışacağım.

43 TL diye bir seçenek olmadığı için ve 50 TL'de direk vermek istemediğim için böyle yaptım.
Anladım hocam. Ben genelde bu tarz durumlarda yanına bir kaç tane daha beğendiğim uygun fiyatlı oyunlar ekleyip aldığım cüzdan kodu kadar yapıyorum toplam sepeti.

Anladım hocam. Ben genelde bu tarz durumlarda yanına birkaç tane daha beğendiğim uygun fiyatlı oyunlar ekleyip aldığım cüzdan kodu kadar yapıyorum toplam sepeti.

Hocam yani zaten bu dönemlerde boşa para harcamak pek istemiyorum malum corona falan nolacağı belli değil.

Geri
Yukarı