Steam'den alınan oyunun iadesi ne zaman gelir?

clane.spoth

Centipat
Daha fazla  
Bugün, Steam'den 13.15'te Dying Light: The following enhaced Edition sürümünü satın aldım. Baktım ki aynı oyunun Definitive Edition sürümü 5 lira farkla satılıyor. Haliyle 5 lira farkla satılan Full paketi satın almak istedim. Dying Light: Enhaced Edition satın alımından iki dakika sonra (13.17) oyunu hiç indirmeden, kullanmadan direkt iade ettim. Paranın iadesini oyun alışverişinde kullandığım kart olan Papara kartıma yaptım. Henüz ne bir mail ne de bir para iadesi geldi. Ne yapmalıyım? Definitive Edition sürümünün indirimi 16 Eylül'de bitecek. O zamana kadar Papara hesabıma para iadesi gerçekleşir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün, Steam'den 13.15'te Dying Light: The following enhaced Edition sürümünü satın aldım. Baktım ki aynı oyunun Definitive Edition sürümü 5 lira farkla satılıyor. Haliyle 5 lira farkla satılan Full paketi satın almak istedim. Dying Light: Enhaced Edition satın alımından iki dakika sonra (13.17) oyunu hiç indirmeden, kullanmadan direkt iade ettim. Paranın iadesini oyun alışverişinde kullandığım kart olan Papara kartıma yaptım. Henüz ne bir mail ne de bir para iadesi geldi. Ne yapmalıyım? Definitive Edition sürümünün indirimi 16 Eylül'de bitecek. O zamana kadar Papara hesabıma para iadesi gerçekleşir mi?

2 gün veya 1 gün sanırım

Karta yapmaktansa cüzdana iade yapsaydın rahat şekilde diğer gün aynı saatte iaden gelicekti.
Papara kartlarda iade işlemi için 2 hafta süreleri oluyor. Papara, iade işlemlerinde sıkıntı çıkartıyor benim başıma, her iade işlemi sonuçlandıktan sonra Paparaya mail atıp iadem gelmedi diyorum ondan sonra para hesabıma geçiyor.

Bilgiler için hepinize teşekkür ederim. Beklemedeyim, umarım 16 Eylül yani Definitive Edition sürümünün indirimi bitmeden iade gerçekleşir de alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı