Çözüldü Steam'den alınan RDR 2 hata vermeden, açılmadan kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

hitabes

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
16GB 3600 MHZ DDR4
Ekran kartı
MSI RTX 4070 TI Gaming X TRIO 12G
Anakart
MSI B550M MGP GAMING PLUS
İşlemci
AMD R5600 XT
Steam üzerinden oyunu başlatıyorum Rockstar Launcher açılıyor fakat ardı gelmiyor. Oyun Steam üzerinden, tekrardan oyna ibaresi çıkıyor. Forumdan bu konu hakkında bayağı bir çözüm makalesi okudum, denilen şeyleri eksiksiz yaptım gene bir çare yok, dosya bütünlüğü, Vulkan hata çözümü, Cloud dosya hata çözümü, erkaran kartı driver temiz kurulumu derken birçok şey denedim ama açılmıyor şimdiye kadar 380 saat oynadığım oyunu format sonrası açamıyorum bile, EXE dosyalarının ayarını bile yaptım sil yükle bile çözüm olmadı yardımcı olursanız cok makbule geçer.😊

RDR2 ROCKSTAR LAUNCHER

Bu görmüş olduğunuz kısımdan sonra hiçbir şey açılmadan hata vermeden error veremden oyun Steam üzerinden oyna'ya düşüyor.

Bilgi sahibi olan az cok demeden bir yardımcı olursa çok mutlu olurum bildiğiniz tüm yöntemleri söyleyin işe yaramacak olsa dahi düşünmeniz yeterli, sağ olun şimdiden.

Oyun aniden açıldı. Sadece tekrar tekrar deneme sonucunda çıkıp girdim, gene açıldı. Sistemi yeniden başlattım ve tekrar açtığımda açılıyor. Aniden sorun düzeldi, sıkıntısız şekilde oynuyorum. Konu kapanmıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı