Steam'den alınan Stardew Valley açılmıyor

Mucahit22

Centipat
Daha fazla  
Yanlış bilgi
Steam'den az önce Stardew Valley aldım fakat oyunu başlat dediğimde ilk defa çalıştırılmak üzere açılıyor yazısı geldıkten sonra tekrar başlat yazısı gelıyor oyun açılmıyor.

Process Monitor raporum:

Logfile.rar

Başka konulara baktım ama çözum bulamadıgım için kendim de bir tane açtım.

Bunu kurmayı dener misiniz?

Bu raporun size ait olduğuna emin miyiz?
Bu konudaki rapor ile aynı.

Ekran kartınız ve sürücü sürümü nedir?
Bu raporun size ait olduğuna emin miyiz?
Bu konudaki rapor ile aynı.
Çok iyi tespit. Arkadaş ya aynı kişi ya da hızlı cevap için sahte rapor atıyor. Her iki durumda da cezası geliyor...

Uyarın bitince başkasının raporu ile konu açmak yerine kendi raporunla konuya yazabilirsin.

Sizden de bir sey kacmiyor arkadaslar. Konudaki rapor ile ayni oldugunu nereden anladiniz?
Bazen aynı oyunlardaki raporları karşılaştırıyorum aradaki farkları kontrol etmek için. Bu iki raporun boyutlarının aynı olması da ilgimi çekti. Linklere bakınca da fark etmiş oldum.

Konu sahibinin de yaptığını doğru bulmuyorum. Rapor almakta sorun yaşadıysanız belirtebilirdiniz. Başkasının raporunu paylaşmak saçmalık.

Konu sahibinin de yaptığını doğru bulmuyorum. Rapor almakta sorun yaşadıysanız belirtebilirdiniz. Başkasının raporunu paylaşmak saçmalık.
İki sebebi var:
  • Oyun sahte
  • Rapor almaya üşeniyor
Yahu her ikisinde de ne dememizi bekliyor başkasının raporuna bakıp? Raporun mantığını anlamamış Mücahit kardeşimiz sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı