Steam'den alınmayan bir oyun Steam'de başarımları görüyor

Evrener

Hectopat
Artifex Mundi'nin birer saat süren oyunları var. Bu oyunlar Steam'de görece çok daha pahalı olduğu için başka sistemden indirdiğim oyunu oynarken bir anda Steam başarımları gelmeye başladı. Sonra kontrol ettiğimde Steam'den almadığımı teyit ettim. Dosyanın içine girdiğimde de Steam Launcher'ı vardı. Yani edindiğim sistem de Steam'den çekmiş oyunu. Kur dosyası da yok bu arada oyunda.
Korsan oyun oynamak istemiyorum. Bu yüzden Steam hesabım ban yemesini istemem.
Ne yapmalıyım? Devam edeyim mi oyuna silip atayım mı?

Oyunu nereden indirdiniz?
Big Fish Games'den Steam'de bulunmayan birkaç oyun orada bulunuyor diye üye olmuştum 1-2 ₺ civarında oyunlar almıştım. Sadece kendi oyunları değil farklı oyunları da koyuyorlarmış, downloader'dan indirmişim (ücretsiz) oyuna baktım.
Sildim şimdi oyunu gerçi ama sadece merak ediyorum, başarımları gördüğü için ban yeme durumu olur mu?

Big Fish Games'den Steam'de bulunmayan birkaç oyun orada bulunuyor diye üye olmuştum 1-2 ₺ civarında oyunlar almıştım. Sadece kendi oyunları değil farklı oyunları da koyuyorlarmış, downloader'dan indirmişim (ücretsiz) oyuna baktım.
Sildim şimdi oyunu gerçi ama sadece merak ediyorum, başarımları gördüğü için ban yeme durumu olur mu?
Çok çok düşük ihtimal tün oyunlarda başarım hilesi yaptım hala yemedim.

Geri
Yukarı