Çözüldü Steam'de oyun başarımları gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

spooferDLL

Centipat
Daha fazla  
Steam'de hangi oyunu oynarsam oynayayım hiçbir şekilde başarım gelmiyor. Hile ile başarım açmak konusuna girmeyin. VAC ban yemek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dostlarım kendi sorunumu kendim çözdüm. Şimdi sıra size faydalı olabilmekte. Konsolu açtığımda konsol Config ile ilgili bazı hatalar veriyordu ben de Left 4 Dead2 dosyasının içindeki CFG dosyasını silip Steam ayarlarından dosyaların bütünlüğünü doğruladım. Sildiğim dosyalar tekrardan düzgünce yüklenince başarımlar kısmından başarımlarım oynadıkca gelmeye başladı. Umarım işinize yaramıştır.
Cok az oynama suren var. Steam destege yazmana gerek yok cunku sorun senin basarimlari tam anlamiyla yapamamandan kaynaklaniyor. Duzgunce yaptikca basarimlari kazanirsin. Basarimlarin kriternelerine dikkat et, farkli modlarda farkli basarimlari kazanirsin.

Alakası yok hocam, %100 yaptığımdan eminim yapsam bile gelmiyor hani bu yapamamamdan kaynaklı değil cidden tamamen oyundan kaynaklanıyor.

Ekran Görüntüsü (40).png

Ekran Görüntüsü (42).png

Buyurun hocam.
Ha bu arada daha önce oyunu iade etmiştim ve tekrar satın aldım. Acaba ondan kaynaklı olabilir mi?

Son düzenleme:
Alakası yok hocam, %100 yaptığımdan eminim yapsam bile gelmiyor hani bu yapamamamdan kaynaklı değil cidden tamamen oyundan kaynaklanıyor.

Eki Görüntüle 1514235

Eki Görüntüle 1514234

Buyurun hocam.
Ha bu arada daha önce oyunu iade etmiştim ve tekrar satın aldım. Acaba ondan kaynaklı olabilir mi?

Z soykırımı basarimi yanlış hatirlamiyorsam versusta kazaniliyordu. Demek ki versus az oynamissiniz.

Z soykırımı görevi.

Ne saniyorsun anlamadim ki? 2 dk girip hemen gorevi yapacagini mi saniyorsun? Oynarsin zamanla gorevlerin kendiliginde yapildigini gorursun. Daha fazla etiketleme lutfen sana bir sorun olmadigini ve oyun oynarken zamanla gerceklescegini soyledim ama sen anlamamakta diretiyorsun. Daha fazla dil dokmenin yardimci olacagini sanmiyorum.

Cok az oynama suren var. Steam destege yazmana gerek yok cunku sorun senin basarimlari tam anlamiyla yapamamandan kaynaklaniyor. Duzgunce yaptikca basarimlari kazanirsin. Basarimlarin kriternelerine dikkat et, farkli modlarda farkli basarimlari kazanirsin.

Kral adres at zombi salgini olursa senin yanina gelelim en az 10 sezon yasariz.

Dostlarım kendi sorunumu kendim çözdüm. Şimdi sıra size faydalı olabilmekte. Konsolu açtığımda konsol Config ile ilgili bazı hatalar veriyordu ben de Left 4 Dead2 dosyasının içindeki CFG dosyasını silip Steam ayarlarından dosyaların bütünlüğünü doğruladım. Sildiğim dosyalar tekrardan düzgünce yüklenince başarımlar kısmından başarımlarım oynadıkca gelmeye başladı. Umarım işinize yaramıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı