Çözüldü Steam'de oyun başarımları gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

spooferDLL

Centipat
Daha fazla  
Steam'de hangi oyunu oynarsam oynayayım hiçbir şekilde başarım gelmiyor. Hile ile başarım açmak konusuna girmeyin. VAC ban yemek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dostlarım kendi sorunumu kendim çözdüm. Şimdi sıra size faydalı olabilmekte. Konsolu açtığımda konsol Config ile ilgili bazı hatalar veriyordu ben de Left 4 Dead2 dosyasının içindeki CFG dosyasını silip Steam ayarlarından dosyaların bütünlüğünü doğruladım. Sildiğim dosyalar tekrardan düzgünce yüklenince başarımlar kısmından başarımlarım oynadıkca gelmeye başladı. Umarım işinize yaramıştır.
Şu kısımda hiç mi başarım yok?

1662831563607.png

Oyunda kaç saatiniz var hocam? çünkü gerçekten kolay kazanılan başarımlar var oynama süreniz 2 - 3 saat ya da üstüyse kesin kazanmışsınızdır bir iki başarım

Eki Görüntüle 1514182

2 tane var sadece hocam, o 2 taneden başka bir daha başarım gelmedi. Z soykırımı diye bir başarım var onda da ne kadar zombi öldürürsem öldüreyim hiçbir şekilde başarımdaki sayı artmıyor...

Peki basarimlar icin bir eylemi gerceklestirmeniz gerekiyor ya onu yapmiyor olabilir misiniz?

Yapıyorum hocam. Başarımın istediği şeyi yerine getirsem bile başarım gelmiyor.

Hangi modda oynuyorsun ve hangi basarimlari yapmak istiyorsun.

Çok oyunculu direniş, senaryo falan tek oyunculuda da oynuyorum gene aynı gene aynı...

Eki Görüntüle 1514182

Oyunda kaç saatiniz var hocam? çünkü gerçekten kolay kazanılan başarımlar var oynama süreniz 2 - 3 saat ya da üstüyse kesin kazanmışsınızdır bir iki başarım
20 saat oynama sürem var

Başarımın istediği görevleri yapın illaki gelir, bir sorun olduğunu sanmıyorum içiniz rahat etmediyse steam desteğe yazabilirsiniz

20 saat oynama sürem var.

Cok az oynama suren var. Steam destege yazmana gerek yok cunku sorun senin basarimlari tam anlamiyla yapamamandan kaynaklaniyor. Duzgunce yaptikca basarimlari kazanirsin. Basarimlarin kriternelerine dikkat et, farkli modlarda farkli basarimlari kazanirsin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220910-210112.png
    Screenshot_20220910-210112.png
    236,9 KB · Görüntüleme: 46

Yeni konular

Geri
Yukarı