Steam'den arkadaş olmayanlara mesaj atamamak

Yetmeyebilir sistem gereksinimlerinden bakman lazım.
Minimum:
  • İşlemci: Intel Core i3 560 @ 3.3 GHz or AMD Phenom II X4 945 @ 3.0 GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5870 (DirectX-11 compliant with 1GB of VRAM)
Yeter mi?
Mesaj atacağınız kişiyi önce arkadaş eklemeniz gerekli, bu kadar basit hocam olay.
Arkadaşınız olmayan kişiye mesaj atamazsınız.
Atılmasa neden böyle uyarı versin ki? O zaman arkadaş eklemeniz gerek yazardı.

Steam'de arkadaş olmadığınız kişiye mesaj atmak için 5 dolar yatırmanız gerekiyor olabilir. Emin değilim. Yani Steam hesabınızı seçkin hale getirmelisiniz.

Son düzenleme:
Konu dışı olacak ama, bu kadar takman gereken bir durum yok bence dostum. Klavyeyi kafamda kırdığımı hatırlıyorum en son, o sinirle kendime zarar verecek kadar ilerlemiştim. Baktın karşı takımdaki veya senin takımındaki bir adam çok troll veya toxic sustur geç uğraşma.

Konu dışı olacak ama, bu kadar takman gereken bir durum yok bence dostum. Klavyeyi kafamda kırdığımı hatırlıyorum en son, o sinirle kendime zarar verecek kadar ilerlemiştim. Baktın karşı takımdaki veya senin takımındaki bir adam çok troll veya toxic sustur geç uğraşma.
Hayır sinirden değil. O sinir olsun diye bunu yapmak istedim. Nasıl bir yeteneksiz bir varlık olduğunu anlaması için yapacaktım. Bilgisayarının iyi olmasına rağmen bilgisayarı kötü birine kaybedip kendini kötü his etmesi için yapacaktım ama gelmedi.

Geri
Yukarı