Steam'den başka nereden oyun alınabilir?

Scarheart

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamun aleyküm arkadaşlar. Steam harici güvenilir ve ucuz oyun nereden alabilirim? Kutulu oyun satan siteleri de söylerseniz iyi olur. GTA 5 için 1 hafta beklemiştim. 200 KB ile indirmişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kutulu istiyorsanız Aral'dan başka alternatif yok. Türkiye'ye kutulu oyun gelişini Aral üstlendiği için kutulu oyun satan mağazalarda Aral'dan almış oluyor ve fiyat değişmiyor genelde. Açıkçası güzel indirimler olmadığı sürece kutulu oyuna para yetmez. Orıgın, Uplay, Steam, GOG gibi dijital mağazalardan oyunlarınızı satın alabilirsiniz. Bunların haricin de ise G2A ve Kinguin gibi sitelerden ucuza da alabilirsiniz.

Aralgame – Türkiye'nin Oyun ve Aksesuar Alışveriş Platformu

G2A - Global Digital Gaming Marketplace

Steam CD anatharları ve Oyun Anahtarları - Karşılaştır & Satın al | Kinguin.tr

Kutulu istiyorsanız Aral'dan başka alternatif yok. Türkiye'ye kutulu oyun gelişini Aral üstlendiği için kutulu oyun satan mağazalarda Aral'dan almış oluyor ve fiyat değişmiyor genelde. Açıkçası güzel indirimler olmadığı sürece kutulu oyuna para yetmez. Orıgın, Uplay, Steam, GOG gibi dijital mağazalardan oyunlarınızı satın alabilirsiniz. Bunların haricin de ise G2A ve Kinguin gibi sitelerden ucuza da alabilirsiniz.

Aralgame – Türkiye'nin Oyun ve Aksesuar Alışveriş Platformu

G2A - Global Digital Gaming Marketplace

Steam CD anatharları ve Oyun Anahtarları - Karşılaştır & Satın al | Kinguin.tr
Teşekkürler. Digital oyunları indirmesi çok uzun sürüyor. O yüzden bazı oyunları pahalı olsa da kutulu almayı düşünüyorum. Kutulu oyunlar normal DVD değil mi?

Teşekkürler. Digital oyunları indirmesi çok uzun sürüyor. O yüzden bazı oyunları pahalı olsa da kutulu almayı düşünüyorum. Kutulu oyunlar normal DVD değil mi?
PC oyunları DVD şeklinde satılıyor. Oyunların kapak görsellerinin üst bölümlerinde görebilirsiniz.

Ekran Görüntüsü (152).png

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı