Steam'den bedava oyun alma

SkyArmyy

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba ben sizlere bir mobil programdan bahsedeceğim bu program hem IOS hem ANDROID'de vardır benim telefonum ANDROID olduğu için konuyu ANDROID bölümüne açtım. Şimdi öncelikle programın adı AppNana'dır. Bazılarınız belki biliyordur bilmeyenler için açıklayayım arkadaşlar öncelikle programı Google Play'den indirin ve programı açtıktan sonra sağ üst bölümden kayıt olun. Kayıt olduğunuz için program size otomatik 10.400 civarı nanas verecektir. Sizler bu nanas puanını nasıl artıracaksınız hemen söyleyeyim. Öncelikle programda 'Get Nanas' bölümünden tekliflere tıklayıp size denileni yapın kesinlikle ücretsiz bu olay aynı Top Eleven'da ücretsiz token bölümü gibi neyse daha sonra siz tekliflerden herhangi birini seçip yüklediğinizde size orada belirtilen nanas puanını verecektir ayrıca bu puanı 15.000 yaptıktan sonra gene 'Get Nanas' bölümünden Other's Invation Code yerine başkalarının internette paylaştığı kodları yazarak 2.500 nanas puanı kazanıyorsunuz ayrıca o kod kime ait ise oda kazanıyor hem siz hem o yararlı çıkıyor. Programda siz de kodunuzu paylaşıp hem kazandırır hem kazanırsınız sizin kodunuz ise 'Invite' bölümünde Your Invitation Code bölümünde yazar sizde bu kodu paylaşıp yararlanırsınız. Bu nanas kodlarıyla 'Rewards' bölümündeki yerlerden size uygun olanı seçip tıklayarak para kazanıp Steam üzerinden oyun alabilirsiniz paypal bölümünden bir örnek olarak 45.000 nanas eşittir 2 dolar daha da nanas kasarak daha da kazanırsınız biraz uğraş sonucu istediğniz oyunu alabilirsiniz ben sizlere kendi kodumu da veriyim 15.000 nanas üstü kastıktan sonra ya da kasan arkadaşlar. Bu kodu yazarak kazanabilir ayrıca bende kazanırım bu benim kodum 'b13020361' uygulamayı indirin kesinlikle sorun yaşamassınız diyelim yaşadınız 'Get Nanas' bölümünde en aşağıda History'e tıklayarak sorunu ingilizce yazıp yollayın en kısa zamanda sorununuzu hallederler ki sorun yaşamassınız. Yaşarsanız bana da sorabilirsiniz siz uygulamayı indirin ve görün umarım yardımım olmuştur herkese iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı