Steam'den daha ucuza oyun almanın yolu var mı?

Steam sevdanız ne zaman bitecek bilmiyorum. Epic'te şu an %33 kupon ve kış indirimi var. Gidin oradan alın.

Aslında Steam daha iyi. Kullanıcıların gözünde daha iyi bir imajı var. Fakat dolara geçti. Ama dolara geçmeden önce de Epic Games'e kıyasla fiyatlar çok uçukdu. Ayrıca Epic'de aradığın oyunu bulamıyon. En azından ben çoğunu bulamıyorum aradığım oyunların. Yani anlayacağınız Steam çok çok daha iyi fakat Epic çok çok daha ucuz. İnsanlarda ucuz olanı değil de pahalı ama iyi olanı seçiyorlar. Şahsen bende param olunca Epic'den değil Steam'den alıyorum. Ama indirim ve beleş oyunları da Full Epic'de stokladım.

Aslında Steam daha iyi. Kullanıcıların gözünde daha iyi bir imajı var. Fakat dolara geçti. Ama dolara geçmeden önce de Epic Games'e kıyasla fiyatlar çok uçukdu. Ayrıca Epic'de aradığın oyunu bulamıyon. En azından ben çoğunu bulamıyorum aradığım oyunların. Yani anlayacağınız Steam çok çok daha iyi fakat Epic çok çok daha ucuz. İnsanlarda ucuz olanı değil de pahalı ama iyi olanı seçiyorlar. Şahsen bende param olunca Epic'den değil Steam'den alıyorum. Ama indirim ve beleş oyunları da Full Epic'de stokladım.
Kanka Steam daha iyi tamam da kat kat daha ucuz ise iki dakika hesap açmaya üşenmek baya yersiz şu ekonomide. Hadi diyelim çok Bug çıktı iade edersin ama her oyunda bug çıkmıyor Epic'de. Bu hesap bir liraya Bim suyu almak varken 5 liraya markalı su almak gibi birşey. Tamamen yersiz yani. Su sudur oyun da oyundur. Ki ben SOTTR dışında bir oyunda sorun yaşamadım aynı Steam'deki gibi stabil çoğu oyun. Sadece SOTTR'ı tekrar Steam'den almak zorunda kaldım açılmıyor diye.

Kanka Steam daha iyi tamam da kat kat daha ucuz ise iki dakika hesap açmaya üşenmek bayağı yersiz şu ekonomide. Hadi diyelim çok bug çıktı iade edersin ama her oyunda bug çıkmıyor Epic'de. Bu hesap bir liraya BİM suyu almak varken 5 liraya markalı su almak gibi bir şey. Tamamen yersiz yani. Su sudur oyun da oyundur. Ki ben SotTR dışında bir oyunda sorun yaşamadım aynı Steam'deki gibi stabil çoğu oyun. Sadece SotTR'ı tekrar Steam'den almak zorunda kaldım açılmıyor diye.

Evet bende aynı şeyi diyorum. Ama Epic'de oyunlar kısıtlı. Yani Steam'de aradığım her oyunu bulabildim. Ama Epic'de aradığım bazı oyunları bulamadım. Epic Games'in daha çok oyun katması lazım bünyesine.

Evet bende aynı şeyi diyorum. Ama Epic'de oyunlar kısıtlı. Yani Steam'de aradığım her oyunu bulabildim. Ama Epic'de aradığım bazı oyunları bulamadım. Epic Games'in daha çok oyun katması lazım bünyesine.
Gidipte Steam'den 900 TL'ye RDR 2 almak yerine Epic'ten 200-300 TL civarına alırım daha iyidir hocam. Param olsun olmasın zengin olsam bile ucuzunu alırım. Eğer tam tersi bir durum yaparsanız kimisine göre Steam kütüphanem dolu, kaliteli, havalı gözüksün diye alıyor. Ben şahsen bu düşünceye karşıyım. Yakında Epic'de geçer dolara Türkiye pazarında zarar ediyorlar çünkü. Yani iki oyun platformunun da yakında sonu geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı