Tekken 8'i ucuza almanın bir yolu var mı?

Quazy

Hectopat
CS'den kasa düşürüp biriktiriyorum. Eskiden Nays %20 indirim yapıyordu, o da %10'a düşmüş geri. Oyun gerçekten ülkemize göre çok pahalı. Herhangi bir Cashback'i daha fazla olan uygulama falan varsa önerin. Onun haricinde tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun gerçekten ülkemize göre çok pahalı.
Aslında oyun bizde çok ucuz :) Normalde oyun 70 dolar yani 2200 TL civarı fakat Bandai Namco bizde yerel fiyatlandırma yapıp 45 dolara çekmiş fiyatı ve 1350 TL ye denk geliyor. Neredeyse 1000 TL daha ucuz normalden. Hatta TL iken 1500 TL'ye satılıyordu, dolara geçince daha da ucuzladı. Size şahsen pahalı gelebilir ama genel olarak baktığımızda fiyatı uygun.

Onun dışında geçenlerde 2game'de oyun 1150 TL'ye satılıyordu fakat hemen fixlemişler. Cashback olarak da Nays hala en iyisi diye biliyorum, Papara maximum 25 TL cashback yapıyor Steam'de %10 ile.

Aslında oyun bizde çok ucuz :) Normalde oyun 70 dolar yani 2200 TL civarı fakat Bandai Namco bizde yerel fiyatlandırma yapıp 45 dolara çekmiş fiyatı ve 1350 TL ye denk geliyor. Neredeyse 1000 TL daha ucuz normalden. Size şahsen pahalı gelebilir ama genel olarak baktığımızda fiyatı uygun.

Onun dışında geçenlerde 2game'de oyun 1150 TL'ye satılıyordu fakat hemen fixlemişler. Cashback olarak da Nays hala en iyisi diye biliyorum, Papara maximum 25 TL cashback yapıyor Steam'de %10 ile.
Anladım. Teşekkür ederim.

@Quazy 2Game'de oyunun satışı tekrar açılmış, indirim + kodla beraber 1155 TL'ye denk geliyor. Şu anlık en ucuz bu şekilde var oyun. Buradan bakabilirsiniz en düşük fiyatla nerde satılıyor: IsThereAnyDeal

2Game Tekken 8 Linki: TEKKEN 8

1707935832212.png

Geri
Yukarı