Steam'den Epic'e oyun nasıl taşınır?

VValtieL

Hectopat
Katılım
1 Kasım 2017
Mesajlar
148
Çözümler
1
Mümkün. Önce Epic Games'den oyunu indirip bir kere başlatman gerekiyor. Daha sonra bir BHVR hesabı oluşturup, Steam ve Epic hesaplarını BHVR hesabına bağlaman gerekiyor. Bağladıktan sonra ne kadar ilerlemen ve DLC varsa Epic hesabına aktarılıyor.
 
KS
KS
Melik Tula

Melik Tula

Centipat
Katılım
12 Eylül 2020
Mesajlar
30
Yer
Sakarya/Adapazarı
Mümkün. Önce Epic Games'den oyunu indirip bir kere başlatman gerekiyor. Daha sonra bir bhvr hesabı oluşturup, Steam ve Epic hesaplarını bhvr hesabına bağlaman gerekiyor. Bağladıktan sonra ne kadar ilerlemen ve DLC varsa Epic hesabına aktarılıyor.

Ben indirmeden direkt dosayları aktarmak istiyorum ama.
 

ARDA_bey

Picopat
Katılım
3 Ekim 2021
Mesajlar
439
Çözümler
3
Steam de olan Dead by Daylight oyununu Epic de dücretsiz oldu oraya taşımak istiyorum nasıl yapabilirim ya da yapabilir miyim?

Konuyu hortlatıyorum ama mümkün bir şey, birisi görüpte sayfaya girerse diye yazıyorum ben RDR taşımıştım, öncelikle Epic'den indirmeyi başlatın, dosyayı oluştursun sonrasında durdurun, Epic Games'i kapatın, sonra oyunun dosyalarını Epic Games'deki indirme klasörüne aktarın, Epic Games'i açıp indirmeyi devam ettirin, doğrulama yapacaktır kısa bir süreliğine(5-10 dk sürebilir) eksik dosya varsa indirir yoksa oyununuzu Epic Games'den oynamaya başlayabilirsiniz. :)
 

Yeni konular

Yukarı