Steam'den Forza Horizon 4 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Şimdikiyle benzer olsun istiyorsanız Ozdag yapabilirsiniz. Konuda belirttiğim harfleri içermemesi yeterli.
Sonrasında sol alttaki Windows simgesinden başlangıç menüsünü açın. Hesabınıza tıklayıp oturumu kapat seçeneğini seçin. Bilgisayarınız açıldığında sol alttaki hesaplardan yönetici hesabını (Administrator) seçip giriş yapın.
Windows bu hesap için, bu hesabin şifresini bilmiyorum da :) Ve hangi gmail ID ne, onu da bilmiyorum. Nasıl bulabilirim ne olduğunu?

Microsoft hesabı kullanıyorsanız, yerel hesap kullanmıyorsanız her girişte sizden şifrenizi isteyecektir. Normalde kim yazıyor şifreyi, bilgisayarı nasıl açıyorsunuz? İkinci sorunuzdan ise maalesef bir şey anlamadım.

Microsoft hesabı kullanıyorsanız, yerel hesap kullanmıyorsanız her girişte sizden şifrenizi isteyecektir. Normalde kim yazıyor şifreyi, bilgisayarı nasıl açıyorsunuz? İkinci sorunuzdan ise maalesef bir şey anlamadım.

Hocam adminastrator gir dedi, yeni bir Windows atti her şey gitti. Bunun üzerinden devam mi edeceğim?

Hocam dediğin her şeyi yaptım ama gene oyun açılıp kapanıyor introda.

Hocam açılan bilgisayar şimdi hiç açılmıyor?
Ve bütün açtım yaptım her şey silindi.

Hocam adminastrator gir dedi, yeni bir Windows atti her şey gitti.
Her şey gitmedi. Yeni bir hesaba girdiğiniz için size öyle geliyor. Rehberde belirttiğim şekilde hesabı değiştirin, asıl hesabınıza girin.

Geri
Yukarı