Steam'den Forza Horizon 4 aldım

Konu açmıştım dün Crew 2 mi yoksa Forza 4 mü diye çoğu kişi Forza dedi ve Forzayı biraz araştırdım ve sonra dedim ki : Bence de Forza.

Oyun pişman etmez ancak sorunlar çözülünce alsaydınız keşke. Oyunda bariz bir takılma ve ara sahnelerde donma sorunu mevcut. Ek olarak bazı sistemlerde de açılmıyor. En azından bir güncelleme gelene kadar oynamayın iade için vakit kalmaz yoksa.

Dediğim gibi deneyeceğim ama baktığım kadarıyla çoğu kişi pişman etmez diyor ve başka oyun alma kısmına gelince... Yine biraz para biriktirip oyun alabileceğimi düşünüyorum.

Dostum para biriktirip yeni oyun alacaksan GOG Galaxy'den Cyberpunk al bayağı ucuz orada GOG Galaxy de Steam gibi gayet popüler ve güvenli bir site orijinal oyun satıyorlar yani oradan çoğu oyunu ucuza alabilirsin. buda link

Cyberpunk 2077'ye vereceğiniz parayı uçak yapıp fırlatın, daha çok keyif alırsınız.
Almam zaten.
Bir şey daha sorabilir miyim?
Kuzenime sordum dedi ki "90TL Forza 'ya vereceğine başka oyun almak daha mantıklı olur dedi.
Sizce iade edip daha başka oyun alayım mı ama çok da heveslenmiştim.

Son düzenleme:
Almam zaten.
Kuzenime sordum dedi ki "90TL Forza 'ya vereceğine başka oyun almak daha mantıklı olur dedi.
Hocam arkadaşlarınızın ağzına bakarak oyun satın almaya kalkışırsanız istediğiniz hiç bir oyunu alamazsınız. Oyunu aldıktan sonra oynayıp beğendiyseniz oynamaya devam edin gitsin. Tabii kararı verecek kişi sizsiniz arkadaşlarınız değil.

Almam zaten.
Arkadaşın dediği gibi deneyin 1 saat sevmezseniz iade edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı