Steam'den Forza Horizon 4 aldım

Dediğim gibi deneyeceğim ama baktığım kadarıyla çoğu kişi pişman etmez diyor ve başka oyun alma kısmına gelince... Yine biraz para biriktirip oyun alabileceğimi düşünüyorum.
Forza tam sıkılınca boş boş tüm mapte araba sürmek için bir oyun bana göre, kariyer modu falan çok saçma geliyor.

Bende uzun zamandır istiyordum Forza'yı gerçekten oyunu güzel bir fiyatla çıkartmışlar. Eğer belki bütçem olursa bir direksiyon seti alıp oynamayı deniyebilirim.

Kaliteli bir direksiyon seti ile kesinlikle çok daha zevkli olacaktır :)

Forza tam sıkılınca boş boş tüm mapte araba sürmek için bir oyun bana göre, kariyer modu falan çok saçma geliyor.
Yani oyunda çok seçenek var.
Ben GTA 5'te sadece online oynadım diyebilirim. Hikaye modunun yarısını geldim ve pek sarmamıştı (ama o Gta San Andreas 'ın bir hikayesi başka) Gta Onlineda da arkadaşlarınla oynamak veya oyundan tanıştığın arkadaşlarla oynamak çok güzeldi. Banka soymak gibi gibi. Yani açıkcası ben online kısımda zaman geçereceğime inanıyorum.

Oynadığın yarış türünde ilerledikçe yeni yeni yarış seçenekleri sunuyor oyun. Haritanda 3 tane Rally yarışı gözüküyor diyelim ve sen bunların üçünü de tamamlarsan sana daha fazla Rally yarışı seçeneği veriyor. Standart Edition aldığın için araç alman biraz daha zor olacak ama üzmez. Canın sıkıldıkça, stres atmak istediğinde girer oynarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı