Steam'den GTA V indirirken "eksik indirme dosyaları" hatası

Miraç Ateş

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Steam GTA V indirirken bir sorunla karşılaştım %99 indi ama sonda eksik indirme dosyaları yazıyor tekrar denedim olmadı dosya bütünlüğünü doğruladım olmadı. PC yeniden başlattım olmadı başka çözüm yolu bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Steam GTA V indirirken bir sorunla karşılaştım %99 indi ama sonda eksik indirme dosyaları yazıyor tekrar denedim olmadı dosya bütünlüğünü doğruladım olmadı. PC yeniden başlattım olmadı başka çözüm yolu bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Aynısı bende oldu çözümü silip yüklemekle buldum maalesef :/.

Steam'i yönetici olarak çalıştırıp tekrar deneyin. İşe yaramazsa aşağıdaki adımları gerçekleştirin.

Steam'i açın ve sol üstteki Steam yazısına tıklayıp açılan menüden ayarları açın. Açılan pencerede indirilenler sekmesine girin ve "İndirme Önbelleğini temizle"ye tıklayın, tamam tuşuna basın ve Steam'i yeniden başlatıp indirmeyi tekrar deneyin.

Steam'i yönetici olarak çalıştırıp tekrar deneyin. İşe yaramazsa aşağıdaki adımları gerçekleştirin.

Steam'i açın ve sol üstteki Steam yazısına tıklayıp açılan menüden ayarları açın. Açılan pencerede indirilenler sekmesine girin ve "indirme önbelleğini temizle"ye tıklayın, tamam tuşuna basın ve Steam'i yeniden başlatıp indirmeyi tekrar deneyin.

Sil yükle yaptım düzeldi yine de tavsiyeniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı