Steam'den kaldırılan oyunlar nereden satın alınır?

WiseTR

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050 / AMD RYZEN 5 4500 / 16 GB RAM
Meslek
Öğrenci
Merhabalar dostlar. Benim sorum şudur; GTA San Andreas Vice City, Max Payne, Mafia 1 gibi oyunlar Steam'de yok. Acaba bu oyunları başka bir yerde bulabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar dostlar. Benim sorum şudur; GTA San Andreas Vice City, Max Payne, Mafia 1 gibi oyunlar Steam'de yok. Acaba bu oyunları başka bir yerde bulabilir miyim?

Bu sitede eski oyunlar var gibi bir bakabilirsiniz çalışıyor mu orasını bilmiyorum

Benim kütüphanemde bahsettiğiniz oyunlar mevcut hocam. Acaba Steamden kalktı mı bu oyunlar?

Kaldırılan diyince sildiğiniz olarak algıladım.

Bilmediğim için soruyorum.

Saygılar. 🙌🏼🌹

Benim kütüphanemde bahsettiğiniz oyunlar mevcut hocam. Acaba Steam'den kalktı mı bu oyunlar?

Kaldırılan deyince sildiğiniz olarak algıladım.

Bilmediğim için soruyorum.

Saygılar. 🙌🏼🌹

Rockstar'ın saçma satış politikası hocam. "Remaster" adı altında eski oyunları hafif cilalayıp AAA oyun fiyatında tekrar önümüze sunuyorlar. Tabii insanların da eski ve daha uygun olan oyunları almasını engellemek için satıştan kaldırıyorlar. Tabii adı geçen oyunlarda Max Payne'in henüz Remastered versiyonu yok ortalıklarda. Steam'den satışının da kaldırılmış olması akıllara yine benzer bir işle gelecekleri ihtimalini getiriyor. 🤔

Rockstar'ın saçma satış politikası hocam. "Remaster" adı altında eski oyunları hafif cilalayıp AAA oyun fiyatında tekrar önümüze sunuyorlar. Tabii insanların da eski ve daha uygun olan oyunları almasını engellemek için satıştan kaldırıyorlar. Tabii adı geçen oyunlarda Max Payne'in henüz Remastered versiyonu yok ortalıklarda. Steam'den satışının da kaldırılmış olması akıllara yine benzer bir işle gelecekleri ihtimalini getiriyor. 🤔

Gerçekten çok saçma olmuş hocam. Bana kalırsa orijinal oyunlara saygısızlık böyle iki cilalı oyunları zorla orijinal tarihteki yapımlar yerine satmak...

Yeni konular

Geri
Yukarı