Steam'den kartlar ile para kazanmak

PustiPowerV2

Hectopat
Makaleler
5
Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere Steam'de nasıl kolay para kazanacağınızı söyleyeceğim. (Giriş YouTuber girişine benzemiş ama neyse)

UYARI:

BU KAR ETME YÖNTEMİ ŞANS ÜZERİNEDİR.

BU YÖNTEM İLE KAZANDIĞINIZ İTEMLER 1 HAFTA SONRA TAKASA AÇILIR.

İlk önce Zup! Zero oyununu alıyoruz. Zup! Zero on Steam kendisinin fiyatı 1, 05 TL'dir. Sonra Idle Master gibi kart programlarıyla bu oyunun 3 tane kartını düşürüyoruz. Ondan sonra kalan kartları satın alıyoruz. Sonra profildeki "rozetler" kısmına girip rozet işliyoruz. Rozet işledikten sonra size bir "Profil Arka Planı" verir. Eğer şanslıysanız 20 TL veya daha fazla bir kar elde edebilirsiniz bu sayede. İlk anlatma denemem olduğu için iyi anlatamamış olabilirim. Elimden geldiğince anlatmaya çalıştım. İyi geceler!

Direkt İdle Master programı sayesinde kart düşürüyoruz diyebilirdiniz bence.
Benim uyguladığım yöntemde kendimizin düşürdüğü kartlar yetmiyor. Ama direkt uğraşmak istemeyenler oyunu alıp kartlarını düşürüp satsa bile kar ediyor. Benim uyguladığım yöntemde daha fazla kar ediyorsunuz ama daha çok uğraşıyorsunuz.
Çok az bile olsa zamanımı boşa harcamış gibi hissediyorum biraz.

Direkt İdle Master programı sayesinde kart düşürüyoruz diyebilirdiniz bence.

Ki bu bilinmeyen bir yöntem değil, Google amca bile direkt trilyar tane sonuç çıkarıyor, aklı olan insan çok rahat bulur. :D

Gene de elinize sağlık.
Idle Master güvenli mi? Çok çok uzun zaman önce kullandım, şu an ki steam politikasını bilmiyorum da

Benim uyguladığım yöntemde kendimizin düşürdüğü kartlar yetmiyor ama direkt uğraşmak istemeyenler oyunu alıp kartlarını düşürüp satsa bile kar ediyor. Benim uyguladığım yöntemde daha fazla kar ediyorsunuz ama daha çok uğraşıyorsunuz.
Çok az bile olsa zamanımı boşa harcamış gibi hissediyorum biraz.
Hayır hayır, amacım kötü hissettirmek değildi. Biraz daha az ve öz şeklinde olabilirdi, sadece bunu demek istedim. Üzülmene vesile olduysam özür dilerim.

Ayrıca benim de hatam var, hepsini tam olarak okuyamadım. Biraz farklılıklar varmış. Tekrardan özür dilerim.

Idle Master güvenli mi? Çok çok uzun zaman önce kullandım, şu an ki steam politikasını bilmiyorum da
Eğer VAC korumalı oyunları kara listeye alırsanız güvenilirdir.
Hayır hayır, amacım kötü hissettirmek değildi. Biraz daha az ve öz şeklinde olabilirdi, sadece bunu demek istedim. Üzülmene vesile olduysam özür dilerim.

Ayrıca benim de hatam var, hepsini tam olarak okuyamadım. Biraz farklılıklar varmış. Tekrardan özür dilerim.
Kötü hissettirmediniz. Sadece ben nedensiz yere kötü bir şey gibi anladım. Bu benim hatam. Size kötü hissettirdiysem kusura bakmayın. (konu dışı)
Deneyelim bakalım :D
Eğer zarar ederseniz bundan ben sorumlu değilim bunu söyleyeyim.😅

Yeni konular

Geri
Yukarı