Steam'den para kazanmak

Online oyunlar oynayip bynogame gibi sitelerde item satisi yapabilirsiniz veya Steam paranizla oyun satabilirsiniz. %2 veya %3 zarara ugrarsiniz ama yine de Steam parasini gercek paraya donusturursunuz.

Şöyle ki Steam üzerinden para kazanamassınız. Daha doğrusu kazandığınız parayı çekemessiniz. Eğer ben o parayla item alacağım diyorsanız başka. Kart kasabilirsiniz veya item kasabilirsiniz. Örneğin bazı oyunlardan günde 2-3 item düşüyor. O itemleri satıp para kazanabilirsiniz ya da kart kasma olayı var İdle Master gibi kart kasma programları ile oyunlardan kart düşürüyorsunuz. Onları satıp para kazanıyorsunuz ben yapıyorum şuana kadar 50 TL'ye yakın para kazandım öyle. Onun dışında kart ile kasma yönteminde bedava oyun veren siteler var o sitedeki görevleri yaparak oyunları alıyorsunuz ve kart düşürüyorsunuz.

Steam pazarında, çıkartığınız pahallı veya değerli ürünleri satabilirsiniz, veya da trade yaparak aldığınız ürünü daha pahallı bir fiyata satarak kaâr edebilirsiniz ama bu uzun süreceği için ürünleri daha ucuza satıp hızlı para elde edebilirsiniz, fakat Steam üzerinden para çekemsiniz, kazandığınız Steam Cüzdan'ınız da kalır.

Bedava dağıtılan oyun anahtarlarını aktifleştir. Kart düşürme programıyla tüm kartları düşür ve sat. 2 yılda 1000 den fazla oyunum oldu ve 500+ TL kazandım.

Steam üzerinden para kazanmak ile pek gelir elde etmiş olmazsınız anca pazardan bir kaç kuruş elde edebilirsiniz. Belki şansınıza kasadan vs. pahalı bir şey düşer o da geçici.
Steam üzerinden gelir elde etmenin 2 yolu vardır:
  1. Oyun yapıp mağazaya koymak
  2. Gerçekten kaliteli bir skin yapıp insanların oylamasıyla resmi olarak oyuna eklenmesi ve pazara konulması.
Bu gelirler direkt olarak banka hesabınıza aktarılır.

Geri
Yukarı