Steam'den mı internetten mi kod almak mantıklı?

Hoaxer

Kilopat
Makaleler
3
Herkese selamlar. Witcher 3 indirimde, ben de hazır evdeyim ve hala oynamadım alayım oynayayım diyorum. Ya oyunu direkt Steam'dan alacağım ya da perdigital, bynogame gibi sitelerden Steam kod alacağım. Sizce hangisi daha güvenli olur çünkü Steam'da bazı sıkıntılar (ödemenin başarısız olması ama yine de paranın çekilmesi gibi) olabiliyormuş. Öneriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selamlar. Witcher 3 indirimde, ben de hazır evdeyim ve hala oynamadım alayım oynayayım diyorum. Ya oyunu direkt Steam'dan alacağım ya da perdigital, bynogame gibi sitelerden Steam kod alacağım. Sizce hangisi daha güvenli olur çünkü Steam'da bazı sıkıntılar (ödemenin başarısız olması ama yine de paranın çekilmesi gibi) olabiliyormuş. Öneriniz nedir?

Ben Steam'da hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım. Dediğin sitelerde güvenilir ama tek sıkıntısı oyunu beğenmesen kodla aldığın için iade edemezsin en iyisi Steam'dan almak direkt.

Bence steam den alınmalı ben şu anda 20 tane oyun almışımdır steamden hiç bir sıkıntı çıkmadı çıksa bile steam destekten sorununuzu halledebilirsiniz.Size önerim steamden almanız çünkü diyelim oyunu beğenmediniz ve iade etmek istiyorsunuz 2 haftayı ve 2saat oynamayı geçmediyse iade edebiliyorsunuz.

Nerede ucuz ise oradan alırım genelde, alacağım siteyi almadan önce bir kaç forumda araştırırım ve satın alırım. Atıyorum 10 TL cebimde kalır oyun 3 saat geç gelir.

Fiyat aynıysa Steam'den almak daha mantıklı. Eğer fiyat farkı varsa siteye göre değişiklik gösterir ancak key olarak da alınabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı