Steam'den nasıl para kazanılır?

Yer
Konya
Hepinize merhaba arkadaşlar önceden 38 TL ile ne yapılabilir konusu açmıştım şimdi Game Pass iadesi geldi. Karttaki para 68 TL oldu bununla. Steam'den para kazanmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Steam'den nasıl para kazanabiliriz?
Not: Hesabı ticarete açmak için sanırım 5 dolar yatırmak lazımmış dolar kuru güncel olarak mı hesaplanıyor yoksa Steam'in kuru var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize merhaba arkadaşlar önceden 38 TL ile ne yapılabilir konusu açmıştım şimdi Game Pass iadesi geldi. Karttaki para 68 TL oldu bununla. Steam'den para kazanmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Steam'den nasıl para kazanabiliriz?
Not: Hesabı ticarete açmak için sanırım 5 dolar yatırmak lazımmış dolar kuru güncel olarak mı hesaplanıyor yoksa Steam'in kuru var mı?
Güncel kurdan hesaplıyorsun.

Güncel kurdan hesaplıyorsunuz. Steam'den para kazanmak istiyorsanız kart satarak veya rozet işleyerek para kazanabilirsiniz. Detaylar forumda var hocam.

Hocam, öncelikle para kazanma değil de Steam bakiyesi yükseltme diyelim. Hesabı ticarete açmak değil de topluluk pazarını kullanabilmek diyelim.

Şuan topluluk pazarını kullanamıyorsanız bunun 3 sebebi vardır.

1- Hesabınız yenidir 5 dolar harcama limiti.

2- Hesabınız eskidir fakat 1 yıldan eski 1 yıldan az (oyun veya topluluk pazarında) herhangi bir işleminizin olmaması.

3- Hesabınız da Steam mobil guard aktif edilmemiştir veya yeni aktif edilmiştir.

Sizin topluluk pazarını kullanamama sebebiniz sadece 5 Dolar harcamamanız olmayabilir.

Steam bakiyesi nasıl yükseltilir? Sorunuza gelince biraz araştırma yapın hocam. 3-5 günde 100 Lira bakiyeyi 1.000 TL yapmak gibi seçeneklerin olmadığını da unutmayın. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı