Steam'den oyun alacağım Just Cause 2 mi? Chivalry: Medieval Warfare?

Kesinlikle ama kesinlikle just cause 2 bence aksiyonun dibine vuruyorsunuz ayrıca oyun ucuz olan dlcleriyle kat ve kat daha da eğlenceli oluyor kesinlikle tercih ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyem single oyunlara para vermemen. Ne kadar oynarsan oyna neticede bitecek bir oyun just Cause 2. Online modu yok. Chivalry tercih ederdim yerinde olsam. Bu arada ben ikisini de oynamadım ama Chivalry aldım ki oynayanların yorumları da gayet olumlu.

Tavsiyem single oyunlara para vermemen. Ne kadar oynarsan oyna neticede bitecek bir oyun just Cause 2. Online modu yok. Chivalry tercih ederdim yerinde olsam. Bu arada ben ikisini de oynamadım ama Chivalry aldım ki oynayanların yorumları da gayet olumlu.

Neden? Single oyunlar oyun değil mi? Hikaye modlu bir sürü popüler oyun var ve çoğunda multiplayer oynamak için değilde single oynamak için alınıyor. Örneğin Assassin Creed serisi, Far Cry serisi vs.

Neden? Single oyunlar oyun değil mi? Hikaye modlu bir sürü popüler oyun var ve çoğunda multiplayer oynamak için değilde single oynamak için alınıyor. Örneğin Assassin Creed serisi, Far Cry serisi vs.

Sen multiplayer mantığına bakma, o mantıkla gidersen bir tek csgo alıp oturursun üç yıl. Ben daha çok sp oyunları oynamayı seviyorum, hikayesi senaryosu güzel. Just Cause 2 güzel oyundur, iyi zaman öldürür eğlencelidir. Chivalry de iyi oyundur ama ben şahsen o oyunu 2-3 saat anca oynamışımdır. Bir yerden sonra sıkabilir.

Ayrıca bir Allahın kulu just cause 2 de multiplayer modu olduğunu söylemez mi hem de ücretsiz :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı