Steam'den oyun alımı sonrası para kesilmemesi

Tolga Zafer

Hectopat
Steam'den oyun aldım arkadaşlar ve sonrasında BoaCompra'dan bir mesaj aldım, kartın hesabında -33 diye yazıyor ama para gitmemiş gözüküyor. Üstüne de böyle bir mail geldi.

WhatsApp Image 2021-05-05 at 16.18.38.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
BoaCompra ile değil MasterCard ya da Visa ile satın almanız gerekiyordu.

BoaCompra, satın alıp parasını sonradan verme yöntemi gibi bir şey. Siz BoaCompra'ya parayı yatırana dek oyuna erişim sağlayamayacaksınız ama kütüphanenizde görünmeye devam edecek.

Destek kısmından iptal/iade edin ve dediğim şekilde satın alın.

Artı -1 Eksi
BoaCompra ile değil Mastercard'ya da Visa ile satın almanız gerekiyordu.

BoaCompra, satın alıp parasını sonradan verme yöntemi gibi bir şey. Siz BoaCompra'ya parayı yatırana dek oyuna erişim sağlayamayacaksınız ama kütüphanenizde görünmeye devam edecek.

Destek kısmından iptal/iade edin ve dediğim şekilde satın alın.

Ben alırken sadece Mastercard olanı seçtim ama orada Mastercard(BoaCompra) vardı onu seçmedim normal mastercart seçtim neden böyle oldu anlamış değilim
Ama ödeme reddedildi yazdı sitesine girdim numara girdim bitane ve reddedildi yazdı ödeme
Şuanda iniyor gedli galiba

Satın alım sırasında, MasterCard'ı seçtikten sonra kart bilgilerini istedi değil mi? Herhangi bir yere yönlendirmemiş olması gerek.

Seçmediğiniz sürece BoaCompra'nın hiçbir şekilde müdahalede bulunmaması gerekiyor. Yanlışlıkla seçmiş olabilir misiniz? İnsanlık hali sonuçta. Hesap detaylarında satın alma geçmişinde satın alım yöntemini kontrol edin.

Satın alım sırasında, MasterCard'ı seçtikten sonra kart bilgilerini istedi değil mi? Herhangi bir yere yönlendirmemiş olması gerek.

Seçmediğiniz sürece BoaCompra'nın hiçbir şekilde müdahalede bulunmaması gerekiyor. Yanlışlıkla seçmiş olabilir misiniz? İnsanlık hali sonuçta. Hesap detaylarında satın alma geçmişinde satın alım yöntemini kontrol edin.
Hocam ben daha önce Batman serisini BoaCompra ile aldım. Ve hiçbir sorun yaşamadan oynadım. Para da hesabımdan daha sonra çekildi.

Hocam ben daha önce Batman serisini BoaCompra ile aldım. Ve hiçbir sorun yaşamadan oynadım. Para da hesabımdan daha sonra çekildi.
Sorun yaşamazsınız zaten ama aracıya da gerek yok. Parayı çekene ya da paranın çekilebileceğinden emin olana kadar oynattırmıyor çünkü.

eminim aynen kart bilgilerimi istedi direkt girdim

Yeni konular

Geri
Yukarı